Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 50 saniye

Yorum Yazın.

ESET NOD32 Antivirus programın eski sürümü sayfa içerisinde indirebilirsiniz. NOD 32 için Windows 32 bit ve 64 bit eski sürümler ayrı, ayrı verilmiştir.

ESET NOD32 Antivirus Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
ESET NOD32 Antivirus 12.1.34.0 (64 Bit) İndirNisan 201942.9 MB.
ESET NOD32 Antivirus 12.1.34.0 (32 Bit) İndirNisan 201938.9 MB.

ESET NOD32 Antivirus Hakkında

ESET NOD32 Antivirus, ESET tarafından hazırlanan 30 gün deneme sürüm hakkı veren zararlı içeriklerden koruma programıdır. İnternet ile, USB ile veya diğer sürücüler ile gelebilecek zararlı içeriklere karşı sizi anlık korur.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

ESET NOD32 Antivirus 12.1.34.0

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.