Yorum Yazın

ESET Online Scanner yazılımını sayfa içerisinde indirebilirsiniz.

ESET Online Scanner Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
ESET Online Scanner 3.1.6.0 İndir Mayıs 2019 3.4 MB.
ESET Online Scanner 3.1.10.0 İndir Ağustos 2019 3.5 MB.
ESET Online Scanner 3.4.3.0 İndir Ekim 2020 6.2 MB.

ESET Online Scanner Hakkında

ESET Online Scanner ücretsiz online bilgisayarı zararlı yazılımları karşı taratabileceğiniz virüs bulma ve temizleme programıdır. Kurulum gerektirme den (3.1.6.0 için geçerli olabilir, rar ile sıkıştırılmıştır ilerleyen zaman ki sürümlerde kurulum gerektirebilir) bilgisayarınızda direk yüzeysel ve derinlemesine tarama ve temizleme yapabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

ESET Online Scanner 3.1.6.0
ESET Online Scanner 3.1.10.0
ESET Online Scanner 3.4.3.0

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.