ESET Smart Security Premium Eski Sürüm İndir

ESET anti virüs ailesinin ESET Smart Security Premium için indirme seçenekleri.

ESET Smart Security Premium Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
ESET Smart Security Premium 13.0.24.0 (32 Bit) İndirKasım 201938 MB
ESET Smart Security Premium 13.0.24.0 (64 Bit) İndirKasım 201941.9 MB
ESET Smart Security Premium 13.1.21.0 Offline (32 Bit) İndirNisan 202037.8 MB
ESET Smart Security Premium 13.1.21.0 Offline (64 Bit) İndirNisan 202041.8 MB

ESET Smart Security Premium Hakkında

ESET Smart Security Premium, ESET tarafından 30 gün deneme hakkı veren anti virüs programıdır. Özellikleri şifrelerinizin güvenliğini alabilir, otomatik doldurma özelliğinin güvenliğini sağlayabilirsiniz, çevrimiçi yolculuk koruma özelliği kullanabilirsiniz, bilgisayara karşı saldırıları önler.

Bilgisayar korsanlarının verilerini çalışmasını engellemeye çalışır, bağlı olduğu tüm bilgisayarın dışarıdan gelebilecek tüm zararlı yazılımlara karşı sizi korur. Fotoğraflarınızın silinmesini, başkasını tarafından görüntülemesini engeller.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

ESET Smart Security Premium 13.0.24.0
ESET Smart Security Premium 13.1.21.0 Offline

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.