Android işletim sistemi için konuşma, mesajlaşma, görüntü olarak görüşme ve diğer iletişim uygulamaların eski sürümlerini bulabilirsiniz. İstediğiniz iletişim uygulamasını seçerek istediğiniz eski sürüm Android iletişim uygulamalarını cep telefonunuza, tablete veya diğer Android cihazınıza yükleyin.

Facebook APK Eski Sürüm İndir

Facebook Android işletim sistemi için eski Facebook APK dosyasını mobil veya diğer Android cihazlara indirerek kullanın.

WhatsApp APK Eski Sürüm İndir

Android işletim sistemi için WhatsApp mobil uygulamasını eski sürümlerini sitede yer verilmiştir. İstediğiniz WhatsApp eski sürümüne dokunarak indirebilirsiniz.

Snapchat APK Eski Sürüm İndir

Snapchat Android işletim sistemi için eski sürüm APK dosyasını indirerek Android işletim sisteminizde Snapchat eski sürümünü kullanın.

Skype APK Eski Sürüm İndir

İletişim araçlarından olan Skype Android (APK) için eski sürümlerini sitede bularak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

WeChat APK Eski Sürüm İndir

WeChat iletişim uygulamasının Android eski sürümünü indirerek Android cihazlarınızda veya tabletler de kullanmak istiyorsanız WeChat eski sürüm Android uygulamasını indirebilirsiniz.

Viber APK Eski Sürüm İndir

Viber Türkçe için Android (APK) işletim sistemi için eski sürümünü sayfa içerisinde görerek cep ve diğer Android işletim sistemli cihazınızda eski sürümü kullanabilirsiniz.