İnternet tarayıcıları, internet gezginleri için eski sürümü arıyorsanız Windows, mobil ve diğer platformlarda kullanabileceğiniz internet gezinti ve tarayıcılarını indirerek kullanabilirsiniz. Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera ve diğer eski sürüm internet tarayıcılarından istediğinizi indirin.

Opera Mini APK Eski Sürüm İndir

Opera Mini Android uygulamasının eski sürümünü site içerisinde bulabilir ve Android işletim sistemli tüm cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

Chromium Eski Sürüm İndir

Chromium, açık kaynak kodlu internet tarayıcısıdır. Birçok internet tarayıcısı Chromium alt yapısını kullanır. Basit kullanıma sahip ve güvenli bir internet tarayıcısıdır.

Microsoft Edge Eski Sürüm İndir

Microsoft tarafından sunulan Windows 10’dan sonra internet tarayıcısı olarak kullanılan Microsoft Edge eski sürümünü site içerisinde bulabilirsiniz.

Mozilla Firefox ESR Eski Sürüm İndir

Mozilla Firefox ESR için eski sürümlerinden istediğinizi indirerek bilgisayarınızda özellikle Windows XP ve Vista ile güvenli hızlı tarayıcı gezintisi yapabilirsiniz.

Opera Eski Sürüm İndir

Opera internet tarayıcı ile internet gezintisi yapabilirsiniz. Özellikle sade ve 2018 yılı sonuna doğru olan sürümler için ücretsiz ve hızlı VPN sunması Opera tarayıcıyı popülerken daha da popüler

Safari Eski Sürüm İndir

Safari internet tarayıcısı için eski sürümü sayfa içerisinde bilgisayarınıza indirebilir, eski sürüm olarak kullanabilirsiniz.

SlimBoat Eski Sürüm İndir

SlimBoat internet tarayıcısı için eski sürümü Windows işletim sisteminize indirerek bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.