Sisteminiz için eski sürüm veri sıkıştırma veya elinizde olan verileri açmanız için gerekli olan Winrar, Winzip, 7-Zip ve diğer sıkıştırma ve açma programların eski sürümlerini buradan bularak indirebilirsiniz.

Akıllı Sıralama: Popüler | Yeniler | A1-Z9 | Z9-A1 | Yorum Sayısı

Ashampoo ZIP Free Eski Sürüm İndir

Ashampoo ZIP Free eski sürümünü Windows işletim sisteminiz Windows 10 da içerisinde indirerek eski sürüm olarak bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

ZipZag Eski Sürüm İndir

ZipZag sıkıştırma ve sıkıştırılmış programları açma programının Windows için eski sürümünü sayfada bularak bilgisayarınıza indirerek kullanabilirsiniz.

Zip Repair Pro Eski Sürüm İndir

Zip Repair Pro, ile bozuk olan .zip uzantılı arşiv dosyalarını onararak açılmasını sağlayabilirsiniz. Zip onarma programı. Burada Zip Repair eski sürümünü indirerek bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

PeaZip Eski Sürüm İndir

PeaZip, sıkıştırma ve sıkıştırılmış verileri açma programın eski sürümü sayfa içerisinde yayınlandı.

The Extractor Eski Sürüm İndir

The Extractor ile sıkıştırılmış dosyaları açabilir veya silebilirsiniz. Sayfa içerisinde The Extractor eski sürümü verilmiştir, burada The Extractor eski sürüm için sürüm numarası, indirme boyutu ve yayınlanma tarihini bulabilirsiniz.

SFX Compiler Eski Sürüm İndir

SFX Compiler için eski sürüm indirme seçeneği sayfa içerisinde indirme link adresi kullanıcıların indirilmesi için sunulmuştur.

ALZip Eski Sürüm İndir

ALZip, veri sıkıştırma ve sıkıştırılmış verileri açma programının eski sürümlerinden istediğinizi indirerek, ALZip programını Windows 10 da içerisinde olmak üzere tüm Windows için kullanabilirsiniz.

KGB Archiver Eski Sürüm İndir

KGB Archiver programı ile bilgisayarınızda verileri sıkıştırın veya sıkışmış olan verileri açın. Sayfa içerisinde KGB Archiver eski sürümü bulunmaktadır, indirerek kullanabilirsiniz.