Sisteminiz için eski sürüm veri sıkıştırma veya elinizde olan verileri açmanız için gerekli olan Winrar, Winzip, 7-Zip ve diğer sıkıştırma ve açma programların eski sürümlerini buradan bularak indirebilirsiniz.

Winrar Eski Sürüm İndir

Winrar sıkıştırma ve sıkıştırılmış verileri açma programı için eski sürümlerden istediğinizi bilgisayarınıza indirin ve kullanın.

Winzip Eski Sürüm İndir

Popüler sıkıştırma ve sıkıştırılmış verileri açma programı olan Winzip eski sürümünü sayfa iöerisinde bulabilirsiniz.

KGB Archiver Eski Sürüm İndir

KGB Archiver programı ile bilgisayarınızda verileri sıkıştırın veya sıkışmış olan verileri açın. Sayfa içerisinde KGB Archiver eski sürümü bulunmaktadır, indirerek kullanabilirsiniz.

WinUHA Eski Sürüm İndir

WinUHA ile verilerinizi sıkıştırabilir veya sıkıştırılmış verileri açabilirsiniz. Sayfa içerisinden WinUHA eski sürün numarası, eski sürümün indirme boyutu ve hangi tarihte yayınladığını görerek bilgisayarınıza eski sürümü indirebilirsiniz.

RarZilla Free Unrar Eski Sürüm İndir

Rar açma programının tamamen ücretsiz olan eski sürümü RarZilla Free Unrar indirerek bilgisayarınızda Windows işletim sistemi için kullanabilirsiniz.

7-Zip Eski Sürüm İndir

Sıkıştırma ve sıkıştırılmış programları açma programlarından olan 7-Zip eski sürümlerini sayfa içerisinde bulabilirsiniz.

Ashampoo ZIP Free Eski Sürüm İndir

Ashampoo ZIP Free eski sürümünü Windows işletim sisteminiz Windows 10 da içerisinde indirerek eski sürüm olarak bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

InnoExtractor Eski Sürüm İndir

InnoExtractor, sıkıştırma ve sıkıştırılmış olan dosyaları açma programın eski sürümünü bilgisayarınıza indirerek Windows işletim sisteminin tümünde eski sürümü kullanın.

ALZip Eski Sürüm İndir

ALZip, veri sıkıştırma ve sıkıştırılmış verileri açma programının eski sürümlerinden istediğinizi indirerek, ALZip programını Windows 10 da içerisinde olmak üzere tüm Windows için kullanabilirsiniz.