Video ve ses açma programların eski sürümü indirin. Film izlemek istiyorsanız, ses dosyalarının sorunsuz ve hızlı bir şekilde siteminizde açmak istiyor olabilirsiniz. Burada yer alan eski sürüm video izleme ve ses açma programlarını sisteminizde kullanabilirsiniz. Eski sürüm medya oynatıcılardan istediğiniz seçerek sisteminizde kullanmaya başlayın.

Akıllı Sıralama: Popüler | Yeniler | A1-Z9 | Z9-A1 | Yorum Sayısı

PowerDVD Eski Sürüm İndir

PowerDVD için eski sürümü sayfa içerisinde bilgisayarınıza indirerek eski sürüm olan PowerDVD yazıımı bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

DivX Eski Sürüm İndir

DivX programının eski sürümünü 32 bit ve 64 bit için sayfa içerisinde bularak Windows işletim sisteminizin Windows 10 da dahil tümünde kullanabilirsiniz.

Movie Maker Eski Sürüm İndir

Movie Maker eski bilgisayar için kullanmak isteyenler veya eski sürümünü kullanmak isteyenler sayfa içerisinde eski sürümlerini bularak, indirebilirler.

AIMP Classic Eski Sürüm İndir

AIMP Classic, eski sürümünü bilgisayarınıza indirerek Windows işletim sistemi için eski sürüm olarak ücretsiz kullanabilirsiniz.

Free Video Cutter Eski Sürüm İndir

Free Video Cutter için eski sürümü indirmek istiyorsanız alt tarafta size verilmiş olan eski sürümün Free Video Cutter yazılımını bilgisayarınıza indirerek kullanabilirsiniz.