Virüs, trojan, malware, rootkit ve diğer zararlı yazılımları tarama ve temizleme programlarının eski sürümlerini sayfadan indirebilirsiniz. Bilgisayarınızı koruma altına alacak, önceden zararlı yazılım bulaşmış bilgisayarınızı burada ki programlar ile taratarak, temizleyebilirsiniz.

ESET İnternet Security Eski Sürüm İndir

ESET Internet Security için Windows 64 bit veya 32 bit uyumlu kurulumları sayfa içerisinde indirerek ESET Internet Security programını bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Malwarebytes Anti-Malware Eski Sürüm İndir

Malwarebytes Anti-Malware ile bilgisayarınızda zararlı yazılımı var mı tarayarak öğrenebilir ve zararlı yazılımları bilgisayarınızdan silebilirsiniz. Popüler zararlı yazılım tarama ve temizleme

HijackThis Eski Sürüm İndir

Bilgisayarınızda özellikle internet tarayıcınıza bulaşan zararlı yazılımları temizleme görevi yapan HijackThis’ı sayfada indirerek bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

AdwCleaner Eski Sürüm İndir

AdwCleaner güvenlik programını indirerek bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. Xplode tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak sunulan yazılımı Windows işletim sistemli bilgisayarınız için edinin.

ComboFix Eski Sürüm İndir

ComboFix programı ile bilgisayarınızda Malware denilen zararlı yazılımları taratarak silebileceğiniz ücretsiz Malware tarama ve temizleme programıdır.