Yasaklı ve engellemiş sitelere giriş programların eski sürümlerini burada bulabilirsiniz. İstediğiniz eski sürüm yasaklı sitelere giriş programını seçerek bilgisayarınıza veya mobil cihazınızı indirerek eski sürüm olarak kullanabilirsiniz.

Hotspot Shield Eski Sürüm İndir

Hotspot Shield Windows için eski sürümünü arayanlar burada bulunan eski sürümü indirerek bilgisayarlarında çalıştırabilirler.

UltraSurf Eski Sürüm İndir

UltraSurf engelli sitelere giriş programının eski sürümünü tüm Windows işletim sisteminde kullanın hem de daha hızlı kullanın.

Hotspot Shield APK Eski Sürüm İndir

Yasaklı sitelere giriş programı olan Hotspot Shield APK için eski sürümleri sayfada. İndirmek için sadece istediğiniz eski sürümü dokunun.

Betternet VPN Eski Sürüm İndir

Betternet VPN eski sürümünü bilgisayarınız için indirerek PC’de eski sürüm Betternet VPN programını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

CyberGhost VPN Eski Sürüm İndir

Engellenmiş girişi yasaklanmış sitelere giriş için kullanabileceğiniz CyberGhost VPN eski sürümünü indirmek ister misiniz? Sayfada CyberGhost VPN eski sürümünü indirerek Windows işletim sisteminizde kullanabilirsiniz.

OpenVPN Eski Sürüm İndir

OpenVPN eski sürümünü bilgisayarınız için indirerek OpenVPN eski sürümü bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Browsec VPN APK Eski Sürüm İndir

Browsec VPN, Android için yasaklı sitelere giriş programının eski sürümünü APK dosyası olarak Android cihazınızda kullanabilirsiniz.