Windows işletim sisteminizde kullanabileceğiniz gerek yazılı, gerek metin gerekse kameralı iletişim araçlarından Skype, Yahoo Messenger, ICQ ve daha onlarca iletişim uygulamalarından istediğinizi indirerek Windows işletim sisteminizde eski sürüm iletişim uygulamalarını indirin ve kullanın.

Akıllı Sıralama: Popüler | Yeniler | A1-Z9 | Z9-A1 | Yorum Sayısı

Discord Eski Sürümü İndir

Discord programının eski sürümünü Windows için bilgisayarınıza indirerek kullanabilirsiniz. Eski sürüm detaylarını inceleyerek indirin ücretsizdir.

ICQ Eski Sürüm İndir

ICQ, popüler iletişim yazılımlarından birisidir. Yılların eskitemediği ICQ programını Windows işletim sistemi için eski sürümünü sayfa içerisine bularak Windows işletim sisteminizde eski sürümü çalıştırabilirsiniz.

Yahoo Messenger Eski Sürüm İndir

Yahoo Messenger, Windows işletim sisteminde kullanabileceğiniz sesli, görüntülü ve yazılı olarak ücretsiz iletişime geçme yazılımıdır.

mIRC Eski Sürüm İndir

Yazılı sohbet programlarından olan IRC sunucusu üzerinden yazılı olarak sohbet etmenize imkân sunan mIRC eski sürümlerini site içerisinde indirerek kullanabilirsiniz.

WhatsApp Desktop Mac Eski Sürüm İndir

Mac işletim sistemi kullanıcıları için WhatsApp eski sürümünü Mac işletim sistemi için edinin.Mac işletim sisteminizde WhatsApp Desktop ile arkadaşlarınızla ücretsiz olarak iletişim sağlayın.

Skype Eski Sürüm İndir

Skype için eski sürümleri sayfa içerisinde bulabilirsiniz. İstediğiniz eski sürümlerden birisini bilgisayarınıza indirebilirsiniz.