Yorum Yazın.

Everything, Windows 32 bit ve 64 bit’de çalıştırmak için sayfa içerisinden bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Everything Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Everything 1.4.1.924 (64 Bit) İndirAralık 2018798 KB.
Everything 1.4.1.924 (32 Bit) İndirAralık 2018678 KB.
Everything 1.4.1.935 (64 Bit) İndirŞubat 20191.5 MB.
Everything 1.4.1.935 (32 Bit) İndirŞubat 20191.4 MB.

Everything Hakkında

Everything, ücretsiz bir yazılımdır. Everything amacı bilgisayarınızda bulunan tüm dosyaları 3 saniye gibi bir sürede tarayarak içerisine kayıt eder. Size sadece aratmak istediğiniz dosyanın ismini üst arama yerine yazma kalır. Özellikle hasas dosya aramak isteyenleri işine yarayacak yazılımdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Everything 1.4.1.924
Everything 1.4.1.935

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.