Yorum Yazın

Facebook Android .apk dosyasını işletim sisteminize indirerek, kullanın.

Facebook APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Facebook APK 2.0 İndir Bilinmiyor 13.6 MB.
Facebook APK 58.0.0.0.22 İndir Bilinmiyor 32.2 MB.
Facebook APK 120.0.0.18.72 İndir Bilinmiyor 63.5 MB.
Facebook APK 240.0.0.27.121 İndir Eylül 2019 49.1 MB.
Facebook APK 268.1.0.54.121 İndir Nisan 2020 54.1 MB.

Facebook APK Hakkında

Facebook ile arkadaşlarınızı ekleyin, yeni arkadaşlıklar bulun, arkadaşlarınızı etiketleyerek paylaşım yapın, resim paylaşın, video ekleyin. Kendinize özel veya firmanıza ait sayfa yapın, sayfalar içerisinde iletişim bilgilerinizi ekleyin, resim paylaşın, video yükleyin.

Arkadaşlarınızın paylaşımlarını sizde paylaşın, paylaşımlarını beğenin sayfalarını beğenin yerleri görün ilişki durumlarına bakın yeni arkadaşlıklar edinin. Sosyal ağlar arasında şu anda en popüler olan Facebook sayfanıza mobilden giriş yapın.

Burada indireceğiniz Facebook eski sürümleri APK uzantılı olarak inmektedir. Android işletim sistemi kullanıyorsanız sayfada istediğiniz sürümü cep telefonunuza indirdikten sonra cep telefonunuzda onaylamanız yeterli olacaktır.

İndirmiş olduğunuz APK dosyaları Facebook eski yayınladığı sürümleri içermektedir. Sürümlerin numarasını sayfada öğrenebilir boyutları hakkında sayfada bilgi sahibi olabilirsiniz.

İndirdiğiniz sürümü beğenmediyseniz indirmiş olduğunuz sürümü cep telefonunuzdan silerek diğer sürümleri yeniden bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İstediğiniz esi sürümü cep telefonunuza indirme hakkınız sınırsızdır. İsterseniz indirmiş olduğunuz Facebook APK için eski sürümünü bilgisayarınıza tümünü birden indirerek arşiv olarak saklayabilirsiniz.

Bilgisayarda çalıştırmak isteyenler olursa indirilen sürümü BlueStacks Android açma programında da kullanabilirsiniz. İndirin ve BlueStacks ile istediğiniz eski sürümü açın. Bilgisayarınızdan da deneyebilir karar verdikten sonra cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Facebook APK 2.0
Facebook APK 240.0.0.27.121
Facebook APK 268.1.0.54.121

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.