Yorum Yazın.

Facebook Lite Android için olan eski sürümünü indirerek Andorid (APK) işletim sisteminde eski sürümü çalıştırabilirsiniz.

Facebook Lite APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Facebook Lite APK 1.0.0.0.0 İndirBilinmiyor252 KB.
Facebook Lite APK 5.0.0.9.2 İndirBilinmiyor901 KB.
Facebook Lite APK 57.0.0.3.129 İndirBilinmiyor1.5 MB.
Facebook Lite APK 164.0.0.6.153 İndirEylül 20191.3 MB.

Facebook Lite APK Hakkında

Facebook Lite Android Facebook tarafından yazılan Android işletim sistemli mobil cihazlarda daha az veri kullanması amacı ile Android işletim sistemi için hazırlanmıştır.

Uygulama hızlı olarak iner, Android işletim sisteminize hızlı bir şekilde yüklenir, mobil veya diğer Android cihazlarında az yer kaplar, kapasitesi çok düşük olduğundan özellikle kullanıcılar tarafından beğenilir. 2G ağlar veya yavaş ağlarda sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalışır.

Hızının çok düşük dahi olsa Faceook’ bu uygulama ile girebilirsiniz. Üstelik Facebook’ta yapılan beğenme, yorum yapma, resim veya video paylaşma ve haber okuma gibi diğer tüm işlemleri Facebook Lite Android işletim sisteminde yapabilirsiniz. Bildiğiniz Facebook ile arasında işlem olarak hiç bir fark yoktur.

Özellikle Facebook’a girmek ve kota derdinden çok yediğinden şikayet edenler için bu Android uygulaması geliştirilmiştir. Sayfada indirmek istediğiniz eski sürüm üzerine tıklayarak mobil cihazınızda kullanabilirsiniz.

Burada yer alan tüm eski sürümler Android (APK) işletim sistemi için indirilmesi gerekmektedir. Android işletim sistemi hariç diğer işletim sistemlerinde bu uygulamalar çalışmayacaktır.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
Facebook Lite APK 1.0.0.0.0
Facebook Lite APK 164.0.0.6.153

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.