Facebook Lite APK Eski Sürüm İndir

Facebook Lite APK akıllı telefon için Facebook az kota harcayan uygulamasıdır.

Facebook Lite APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Facebook Lite APK 1.0.0.0.0 İndir Bilinmiyor 252 KB
Facebook Lite APK 5.0.0.9.2 İndir Bilinmiyor 901 KB
Facebook Lite APK 57.0.0.3.129 İndir Bilinmiyor 1.5 MB
Facebook Lite APK 164.0.0.6.153 İndir Eylül 2019 1.3 MB
Facebook Lite 196.0.0.8.121 İndir Nisan 2020 1.5 MB

Facebook Lite APK Hakkında

Facebook Lite Android Facebook tarafından yazılan Android işletim sistemli mobil cihazlarda daha az veri kullanması amacı ile Android işletim sistemi için hazırlanmıştır.

Uygulama hızlı olarak iner, Android işletim sisteminize hızlı bir şekilde yüklenir, mobil veya diğer Android cihazlarında az yer kaplar, kapasitesi çok düşük olduğundan özellikle kullanıcılar tarafından beğenilir. 2G ağlar veya yavaş ağlarda sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalışır.

Hızının çok düşük dahi olsa Faceook’ bu uygulama ile girebilirsiniz. Üstelik Facebook’ta yapılan beğenme, yorum yapma, resim veya video paylaşma ve haber okuma gibi diğer tüm işlemleri Facebook Lite Android işletim sisteminde yapabilirsiniz. Bildiğiniz Facebook ile arasında işlem olarak hiç bir fark yoktur.

Özellikle Facebook’a girmek ve kota derdinden çok yediğinden şikayet edenler için bu Android uygulaması geliştirilmiştir. Sayfada indirmek istediğiniz eski sürüm üzerine tıklayarak mobil cihazınızda kullanabilirsiniz.

Burada yer alan tüm eski sürümler Android (APK) işletim sistemi için indirilmesi gerekmektedir. Android işletim sistemi hariç diğer işletim sistemlerinde bu uygulamalar çalışmayacaktır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Facebook Lite APK 1.0.0.0.0
Facebook Lite APK 164.0.0.6.153
Facebook Lite 196.0.0.8.12

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.