Facebook Messenger APK Eski Sürüm İndir

Facebook Messenger Android için cihazınıza indirin ve kullanın.

Facebook Messenger APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Facebook Messenger APK 1.6.004 İndirBilinmiyor3.3 MB
Facebook Messenger APK 145.0.0.25.203 İndirAralık 201750.1 MB
Facebook Messenger APK 234.0.0.6.121 İndirEylül 201942.9 MB
Facebook Messenger APK 376.0.0.22.106 İndir.Eylül 202261 MB

Facebook Messenger APK Hakkında

Facebook Messenger ile arkadaşınızla mesaj halinde sürekli olarak olun. Sadece Facebook arkadaşınız ile değil diğer Facebook haricinde arkadaşınız ile cep telefonunuzda ekli olması yeterlidir. Arkadaşlarınız ve siz sürekli olarak iletişim halinde olabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan Facebook Messenger size sınırsız mesajlaşma, veri gönderme, resim gönderme, video ve sesli olarak iletişim sağlar. Arkadaşlarınıza çıkartmalar göndererek ruh halinizi anlatın, konuşmalarınızı, sesli anlatımlarınızı gönderin, isterseniz grup halinde arkadaşlarınız la tümünle birden haberleşin size özel grup kurun.

Program ile çevrimdışı olan kişi veya kişilere mesaj gönderebilmeniz mümkün mesajınızı gönderdiğiniz kişi mesajı okuduğunda siz bilgi sahibi olursunuz. Uygulama içerisinde sınırsız mesajlaşma hakkınız veya paylaşım yapma hakkınız vardır. Cep telefonunuzda internet olduğu müddetçe bu Android uygulamasını kullanarak arkadaşlarınız ile sürekli iletişim halinde kalabilirsiniz.

Cep telefonunda iletişim kurmak isteyenler bunu ücretsiz olarak yapmak isteyenler ve Android işletim sistemi kullanıcıları için ideal bir Android uygulamasıdır Facebook Messenger.

Sayfada içerisinde Facebook Messenger için eski sürümleri bularak cep telefonunuza veya diğer Android cihazlarınızda çalıştırabilirsiniz. Burada yer alan eski sürümler sadece Android (APK) işletim sistemi için geçerlidir. Diğer işletim sistemlerinde çalışmazlar.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Facebook Messenger APK 1.6.004
Facebook Messenger APK 234.0.0.6.121
Facebook Messenger APK 376.0.0.22.106

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.