Yorum Yazın

Facebook Messenger Android için cihazınıza indirin ve kullanın.

Facebook Messenger APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Facebook Messenger APK 1.6.004 İndir Bilinmiyor 3.3 MB.
Facebook Messenger APK 145.0.0.25.203 İndir Aralık 2017 50.1 MB.
Facebook Messenger APK 234.0.0.6.121 İndir Eylül 2019 42.9 MB.

Facebook Messenger APK Hakkında

Facebook Messenger ile arkadaşınızla mesaj halinde sürekli olarak olun. Sadece Facebook arkadaşınız ile değil diğer Facebook haricinde arkadaşınız ile cep telefonunuzda ekli olması yeterlidir. Arkadaşlarınız ve siz sürekli olarak iletişim halinde olabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan Facebook Messenger size sınırsız mesajlaşma, veri gönderme, resim gönderme, video ve sesli olarak iletişim sağlar. Arkadaşlarınıza çıkartmalar göndererek ruh halinizi anlatın, konuşmalarınızı, sesli anlatımlarınızı gönderin, isterseniz grup halinde arkadaşlarınız la tümünle birden haberleşin size özel grup kurun.

Program ile çevrimdışı olan kişi veya kişilere mesaj gönderebilmeniz mümkün mesajınızı gönderdiğiniz kişi mesajı okuduğunda siz bilgi sahibi olursunuz. Uygulama içerisinde sınırsız mesajlaşma hakkınız veya paylaşım yapma hakkınız vardır. Cep telefonunuzda internet olduğu müddetçe bu Android uygulamasını kullanarak arkadaşlarınız ile sürekli iletişim halinde kalabilirsiniz.

Cep telefonunda iletişim kurmak isteyenler bunu ücretsiz olarak yapmak isteyenler ve Android işletim sistemi kullanıcıları için ideal bir Android uygulamasıdır Facebook Messenger.

Sayfada içerisinde Facebook Messenger için eski sürümleri bularak cep telefonunuza veya diğer Android cihazlarınızda çalıştırabilirsiniz. Burada yer alan eski sürümler sadece Android (APK) işletim sistemi için geçerlidir. Diğer işletim sistemlerinde çalışmazlar.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Facebook Messenger APK 1.6.004
Facebook Messenger APK 234.0.0.6.121

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.