Yorum Yazın.

Facebook Messenger Andorid için cihazınıza indirin ve kullanın.

Facebook Messenger APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Facebook Messenger APK 1.6.004 İndirBilinmiyor3.3 MB.
Facebook Messenger APK 145.0.0.25.203 İndirAralık 201750.1 MB.
Facebook Messenger APK 234.0.0.6.121 İndirEylül 201942.9 MB.

Facebook Messenger APK Hakkında

Facebook Messenger ile arkadaşınızla mesaj halinde sürekli olarak olun. Sadece Facebook arkadaşınız ile değil diğer Facebook haricinde arkadaşınız ile cep telefonunuzda ekli olması yeterlidir. Arkadaşlarınız ve siz sürekli olarak iletişim halinde olabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan Facebook Messenger size sınırsız mesajlaşma, veri gönderme, resim gönderme, video ve sesli olarak iletişim sağlar. Arkadaşlarınıza çıkartmalar göndererek ruh halinizi anlatın, konuşmalarınızı, sesli anlatımlarınızı gönderin, isterseniz grup halinde arkadaşlarınız la tümünle birden haberleşin size özel grup kurun.

Program ile çevrimdışı olan kişi veya kişilere mesaj gönderebilmeniz mümkün mesajınızı gönderdiğiniz kişi mesajı okuduğunda siz bilgi sahibi olursunuz. Uygulama içerisinde sınırsız mesajlaşma hakkınız veya paylaşım yapma hakkınız vardır. Cep telefonunuzda internet olduğu müddetçe bu Android uygulamasını kullanarak arkadaşlarınız ile sürekli iletişim halinde kalabilirsiniz.

Cep telefonunda iletişim kurmak isteyenler bunu ücretsiz olarak yapmak isteyenler ve Android işletim sistemi kullanıcıları için ideal bir Android uygulamasıdır Facebook Messenger.

Sayfada içerisinde Facebook Messenger için eski sürümleri bularak cep telefonunuza veya diğer Android cihazlarınızda çalıştırabilirsiniz. Burada yer alan eski sürümler sadece Android (APK) işletim sistemi için geçerlidir. Diğer işletim sistemlerinde çalışmazlar.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
Facebook Messenger APK 1.6.004
Facebook Messenger APK 234.0.0.6.121

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.