FastCopy Eski Sürüm İndir

FastCopy programını sayfa içerisinde indirerek bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

FastCopy Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
FastCopy 3.40 (64 bit) İndirAralık 2017660 KB
FastCopy 3.40 (32 bit) İndirAralık 2017601 KB
FastCopy 3.4.1.0 (64 bit) İndirOcak 2018663 KB
FastCopy 3.4.1.0 (32 bit) İndirOcak 2018603 KB
FastCopy 3.87 İndirNisan 20201.7 MB
FastCopy 3.90 İndirHaziran 20201.4 MB

FastCopy Hakkında

Hiroaki SHIROUZU yapımcısı ücretsiz FastCopy ile klasör veya dosyaların bir bütünü kopyalarken kopyalama hızlarını değiştirebilir, kopyalama sırasında istediğiniz dosyalara ram bellek sınırlaması yapabilir ve kopyalama işlemini durdura bilir ve kaldığı yerden devam edebilirsiniz.

Özellikle programın artı özelliği kopyalama sırasında eğer klasör veya dosyalarınız bir ya da bir kaçı bozuk ise FastCopy sayesinde kaldığı yerden devam eder veya kopyalama uyarısı almazsınız.

Dosya bozukluğu ve bilgisayara kopyalama hatası alanların yardımına ücretsiz olarak sunulan FastCopy koşuyor. Dosya veya klasörünün bozuksa bunu sorun etmeyin FastCopy kopyalama işlemini istediğiniz yere yapacaktır size sadece FastCopy bilgisayarınızda kullanmak kalacak. Bu özellik tüm sürümler için geçerlidir. Diğer özelliklerde aynen tüm sürümler için geçerlidir.

Hızlı dosya kopyalamak isteyenler, istediği dosyalara öncelik tanıyarak kopyalama işlemini hızlandırmak isteyenler için ideal bir programdır. Bu program Hiroaki SHIROUZU tarafından yayınlanmış olup tamamen tüm özelliklerini ücretsiz olarak Windows işletim sisteminizde kulllanabilirsiniz.

Sayfa içerisinde Hiroaki SHIROUZU, FastCopy eski sürümünü bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca sayfada sürüm numarasını, sürüm yayınlanma tarihini ve indirme boyutunu görebilirsiniz.

Bu program için 32 bit işletim sistemi kullanıcıları eski sürümü 32 bir olanı, 64 bit işletim sistemi kullanıcıları ise FastCopy eski sürümü için 64 bit işlemtim sistemi olan indirme seçeneğini kullanmaları gerekmektedir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

FastCopy 3.40
FastCopy 3.4.1.0
FastCopy 3.87
FastCopy 3.90

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.