Yorum Yazın

FastCopy programını sayfa içerisinde indirerek bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

FastCopy Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
FastCopy 3.40 (64 bit) İndir Aralık 2017 660 KB.
FastCopy 3.40 (32 bit) İndir Aralık 2017 601 KB.
FastCopy 3.4.1.0 (64 bit) İndir Ocak 2018 663 KB.
FastCopy 3.4.1.0 (32 bit) İndir Ocak 2018 603 KB.
FastCopy 3.87 İndir Nisan 2020 1.7 MB.
FastCopy 3.90 İndir Haziran 2020 1.4 MB.

FastCopy Hakkında

Hiroaki SHIROUZU yapımcısı ücretsiz FastCopy ile klasör veya dosyaların bir bütünü kopyalarken kopyalama hızlarını değiştirebilir, kopyalama sırasında istediğiniz dosyalara ram bellek sınırlaması yapabilir ve kopyalama işlemini durdura bilir ve kaldığı yerden devam edebilirsiniz.

Özellikle programın artı özelliği kopyalama sırasında eğer klasör veya dosyalarınız bir ya da bir kaçı bozuk ise FastCopy sayesinde kaldığı yerden devam eder veya kopyalama uyarısı almazsınız.

Dosya bozukluğu ve bilgisayara kopyalama hatası alanların yardımına ücretsiz olarak sunulan FastCopy koşuyor. Dosya veya klasörünün bozuksa bunu sorun etmeyin FastCopy kopyalama işlemini istediğiniz yere yapacaktır size sadece FastCopy bilgisayarınızda kullanmak kalacak. Bu özellik tüm sürümler için geçerlidir. Diğer özelliklerde aynen tüm sürümler için geçerlidir.

Hızlı dosya kopyalamak isteyenler, istediği dosyalara öncelik tanıyarak kopyalama işlemini hızlandırmak isteyenler için ideal bir programdır. Bu program Hiroaki SHIROUZU tarafından yayınlanmış olup tamamen tüm özelliklerini ücretsiz olarak Windows işletim sisteminizde kulllanabilirsiniz.

Sayfa içerisinde Hiroaki SHIROUZU, FastCopy eski sürümünü bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca sayfada sürüm numarasını, sürüm yayınlanma tarihini ve indirme boyutunu görebilirsiniz.

Bu program için 32 bit işletim sistemi kullanıcıları eski sürümü 32 bir olanı, 64 bit işletim sistemi kullanıcıları ise FastCopy eski sürümü için 64 bit işlemtim sistemi olan indirme seçeneğini kullanmaları gerekmektedir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
FastCopy 3.40
FastCopy 3.4.1.0
FastCopy 3.87
FastCopy 3.90

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.