Yorum Yazın.

FastStone Photo Resizer resim boyutlandırma ve resim formatı değiştirme programıdır.

FastStone Photo Resizer Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
FastStone Photo Resizer 3.8 İndir Şubat 2017 1.4 MB.

FastStone Photo Resizer Hakkında

FastStone Photo Resizer, Faststone Soft tarafından yayınlanmış olan toplu olarak resimlerin ismini, boyutlarını veya uzantılarını değiştirme programıdır, ücretsizdir.

Bu program ile binlerce resimlerden toplu olarak teker, teker uğraşmadan isimlerini değiştirebilir neden bir program varken bu program da ücretsizken tek, tek resimlerin isimlerini değiştirmekle uğraşasınız, bu program birden çok resimlerin uzantıları da değiştirebilir.

Tek, tek programa resimleri atarak resimlerin boyutlarını daha kaliteli bir uzantıya değiştirmek istiyor ve zaman alıyorsa bu program yine işinize yarayarak size zamandan kazandıracaktır.

Bazı durumlar elimizde belli resimler olur bu resimlerin boyutları hep aynı olması gerekebilir, mesela bir albüm oluşturacaksınız. Boyutlar ufaklı veya büyüklü olduğunda albümünüz şekilsiz oluyorsa yine buradan FastStone Photo Resizer programı yardımınıza yetişecektir.

Sadece boyutlarını değiştirmek istediğiniz resimleri göstererek boyut belirleyerek binlerce resimlerin boyutlarını aynı istediğiniz boyuta getirebilmeniz de mümkündür.

Bu işleri yaparken resimleri istediğiniz özelliğe göre de programın içerisinde yer alan sıralama (sort) alanında yapabilirsiniz. Yazı ekleme, küçük olarak düzelmek istediğiniz resmin hangisi olduğunu görme, renk üzerinden oynama yapma gibi özelliklere de sahiptir.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
FastStone Photo Resizer 3.8

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.