FastStone Photo Resizer Eski Sürüm İndir

FastStone Photo Resizer resim boyutlandırma ve resim formatı değiştirme programıdır.

FastStone Photo Resizer Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
FastStone Photo Resizer 3.8 İndir Şubat 2017 1.4 MB
FastStone Photo Resizer 4.3 İndir Haziran 2019 1.7 MB

FastStone Photo Resizer Hakkında

FastStone Photo Resizer, Faststone Soft tarafından yayınlanmış olan toplu olarak resimlerin ismini, boyutlarını veya uzantılarını değiştirme programıdır, ücretsizdir.

Bu program ile binlerce resimlerden toplu olarak teker, teker uğraşmadan isimlerini değiştirebilir neden bir program varken bu program da ücretsizken tek, tek resimlerin isimlerini değiştirmekle uğraşasınız, bu program birden çok resimlerin uzantıları da değiştirebilir.

Tek, tek programa resimleri atarak resimlerin boyutlarını daha kaliteli bir uzantıya değiştirmek istiyor ve zaman alıyorsa bu program yine işinize yarayarak size zamandan kazandıracaktır.

Bazı durumlar elimizde belli resimler olur bu resimlerin boyutları hep aynı olması gerekebilir, mesela bir albüm oluşturacaksınız. Boyutlar ufaklı veya büyüklü olduğunda albümünüz şekilsiz oluyorsa yine buradan FastStone Photo Resizer programı yardımınıza yetişecektir.

Sadece boyutlarını değiştirmek istediğiniz resimleri göstererek boyut belirleyerek binlerce resimlerin boyutlarını aynı istediğiniz boyuta getirebilmeniz de mümkündür.

Bu işleri yaparken resimleri istediğiniz özelliğe göre de programın içerisinde yer alan sıralama (sort) alanında yapabilirsiniz. Yazı ekleme, küçük olarak düzelmek istediğiniz resmin hangisi olduğunu görme, renk üzerinden oynama yapma gibi özelliklere de sahiptir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

FastStone Photo Resizer 3.8
FastStone Photo Resizer 4.3

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.