Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 49 saniye

Yorum Yazın.

FavoritenFreund eski sürümünü bilgisayarınızda indirerek kullanabilirsiniz.

FavoritenFreund Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
FavoritenFreund 1.34 İndir Kasım 2007 54.3 KB.

FavoritenFreund Hakkında

FavoritenFreund Firefox, İnternet Explorer tarayıcıları için program içerisinde yer alan ayarlar sık kullanılan siteleri ve diğer eklediğiniz siteleri yönetmenize yardımcı Windows uygulamasıdır. Bu şekilde tarayıcı üzerinden değil yazılım üzerinden yönetebilirsiniz. Bu programı eski sürüm Firefox ve İnternet Explorer kullanıcıları için tavsiye etmekteyiz.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

FavoritenFreund 1.34 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.