Yorum Yazın - 1 Yorum Var.

FileZilla, FTP programı ücretsiz FTP istemci yazılımıdır.

FileZilla Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
FileZilla 3.33.0 (32 Bit) İndir Mayıs 2018 7.3 MB.
FileZilla 3.33.0 (64 Bit) İndir Mayıs 2018 7.5 MB.
FileZilla 3.41.2 (64 Bit) İndir Mart 2019 8.6 MB.
FileZilla 3.41.2 (32 Bit) İndir Mart 2019 8.5 MB.
FileZilla 3.46.0 (32 Bit) İndir Kasım 2019 8.5 MB.
FileZilla 3.46.0 (64 Bit) İndir Kasım 2019 8.6 MB.

FileZilla Hakkında

FileZilla, ücretsiz FTP programının Windows için olan eski sürümülerini sayfa içerisinde bularak indirebilirsiniz. İndirme sırasında 64 bit kullanıcıları 64 bit eski sürümü, 32 bit kullanıcıları 64 bit eski sürümü indirmeleri gereklidir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

FileZilla 3.33.0
FileZilla 3.46.0

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.

Sadece 1 Yorum Var “FileZilla Eski Sürüm İndir”

  1. avira anti virüs kullanan arkadaşlar sitede fileZilla 3.33.0 eski sürümünü indirebilir bu sürümde avira virüs programı kullanıyorsanız sorunsuz çalışıyor