Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 49 saniye

Yorum Yazın - 1 Yorum Var.

FileZilla Linux işletim sisteminizde FTP işlemlerinizi yapabilirsiniz.

FileZilla Linux Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
FileZilla Linux 3.29.0 İndirKasım 20179.4 MB.
FileZilla Linux 3.41.2 İndirMart 20199 MB.
FileZilla Linux 3.43.0 (64 Bit) İndirHaziran 20199.2 MB.
FileZilla Linux 3.43.0 (32 Bit) İndirHaziran 20199 MB.

FileZilla Linux Hakkında

FileZilla Linux işletim sisteminizde kullanabileceğiniz eski sürümleri sayfadan indirebilirsiniz.

Linux işletim sisteminde FTP programı arıyorsanız FileZilla size göre olabilir. FileZilla FTP programı ücretsiz Tim Kosse tarafından geliştirilen açık kaynak kodlu bir yazılımdır.

Özellikle web site yapımcıların tercih ettiği FileZilla ile sunucunuza dosya veya klasör gönderebilir, isimlerini değiştirebilir, yeni klasör oluşturabilir, metin açma özelliği ile istediğiniz dosya üzerinde kaynak kodları değiştirebilir, kod yazabilir veya kodu silebilirsiniz.

FileZilla ile tek, tek veya toplu olarak veri gönderebilir verilerin ne kadar gönderildiğini, gönderme hızını, tahmini gönderi bitme süresini ve ne kadar süre ile gönderi yaptığını görebilirsiniz. Hızlı ve tek tuş ile gönderme, arka planda çalışarak siz diğer işlemlerinizi yapabilirsiniz. Arka planda FileZilla sunucuya tüm dosyaları sırası ile gönderecektir. Beklemenize gerek yoktur. Hatta çok fazla sayıda veri veya büyük veri gönderiyorsanız bilgisayarınızı kapatmadan açık bırakarak bilgisayarınızın başında olmanıza gerek de yoktur, yine sunucunuza dosyaların tümünü FileZilla sunucunuza kendisi gönderecektir.

Herhangi bir kısıtlama yoktur. FileZilla açık kaynak kodlu olması sebebi ile tamamen ücretsiz olarak kullanıla bilir dağıtılabilir, çoğaltılabilir veya arşiv olarak bilgisayarda saklanabilir.

Sayfada yer alan sürümlerin tümünü bilgisayarınıza indirerek sizde tüm sürümleri bilgisayarınıza arşiv olarak saklayabilirsiniz.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
FileZilla Linux 3.41.2

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.

Sadece 1 Yorum Var “FileZilla Linux Eski Sürüm İndir”

  1. Firezilla linux işletim sistemi eski sürümü sitede yayınlanırken yanlışlıkla Windows için olan eski sürümleri de yayınlanmış bu yanlışlık düzeltilerek Linux için eski sürümleri yenilenmiştir.