Yorum Yazın - 1 Yorum Var

FileZilla Linux işletim sisteminizde FTP işlemlerinizi yapabilirsiniz.

FileZilla Linux Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
FileZilla Linux 3.29.0 İndir Kasım 2017 9.4 MB.
FileZilla Linux 3.41.2 İndir Mart 2019 9 MB.
FileZilla Linux 3.43.0 (64 Bit) İndir Haziran 2019 9.2 MB.
FileZilla Linux 3.43.0 (32 Bit) İndir Haziran 2019 9 MB.
FileZilla Linux 3.55.1 İndir Ağustos 2021 14.1 MB.

FileZilla Linux Hakkında

FileZilla Linux işletim sisteminizde kullanabileceğiniz eski sürümleri sayfadan indirebilirsiniz.

Linux işletim sisteminde FTP programı arıyorsanız FileZilla size göre olabilir. FileZilla FTP programı ücretsiz Tim Kosse tarafından geliştirilen açık kaynak kodlu bir yazılımdır.

Özellikle web site yapımcıların tercih ettiği FileZilla ile sunucunuza dosya veya klasör gönderebilir, isimlerini değiştirebilir, yeni klasör oluşturabilir, metin açma özelliği ile istediğiniz dosya üzerinde kaynak kodları değiştirebilir, kod yazabilir veya kodu silebilirsiniz.

FileZilla ile tek, tek veya toplu olarak veri gönderebilir verilerin ne kadar gönderildiğini, gönderme hızını, tahmini gönderi bitme süresini ve ne kadar süre ile gönderi yaptığını görebilirsiniz. Hızlı ve tek tuş ile gönderme, arka planda çalışarak siz diğer işlemlerinizi yapabilirsiniz. Arka planda FileZilla sunucuya tüm dosyaları sırası ile gönderecektir. Beklemenize gerek yoktur. Hatta çok fazla sayıda veri veya büyük veri gönderiyorsanız bilgisayarınızı kapatmadan açık bırakarak bilgisayarınızın başında olmanıza gerek de yoktur, yine sunucunuza dosyaların tümünü FileZilla sunucunuza kendisi gönderecektir.

Herhangi bir kısıtlama yoktur. FileZilla açık kaynak kodlu olması sebebi ile tamamen ücretsiz olarak kullanıla bilir dağıtılabilir, çoğaltılabilir veya arşiv olarak bilgisayarda saklanabilir.

Sayfada yer alan sürümlerin tümünü bilgisayarınıza indirerek sizde tüm sürümleri bilgisayarınıza arşiv olarak saklayabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
FileZilla Linux 3.41.2

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

Sadece 1 Yorum Var “FileZilla Linux Eski Sürüm İndir”

  1. Firezilla linux işletim sistemi eski sürümü sitede yayınlanırken yanlışlıkla Windows için olan eski sürümleri de yayınlanmış bu yanlışlık düzeltilerek Linux için eski sürümleri yenilenmiştir.