FileZilla Linux Eski Sürüm İndir

FileZilla Linux işletim sisteminizde FTP işlemlerinizi yapabilirsiniz.

FileZilla Linux Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
FileZilla Linux 3.29.0 İndir Kasım 2017 9.4 MB
FileZilla Linux 3.41.2 İndir Mart 2019 9 MB
FileZilla Linux 3.43.0 (64 Bit) İndir Haziran 2019 9.2 MB
FileZilla Linux 3.43.0 (32 Bit) İndir Haziran 2019 9 MB
FileZilla Linux 3.55.1 İndir Ağustos 2021 14.1 MB

FileZilla Linux Hakkında

FileZilla Linux işletim sisteminizde kullanabileceğiniz eski sürümleri sayfadan indirebilirsiniz.

Linux işletim sisteminde FTP programı arıyorsanız FileZilla size göre olabilir. FileZilla FTP programı ücretsiz Tim Kosse tarafından geliştirilen açık kaynak kodlu bir yazılımdır.

Özellikle web site yapımcıların tercih ettiği FileZilla ile sunucunuza dosya veya klasör gönderebilir, isimlerini değiştirebilir, yeni klasör oluşturabilir, metin açma özelliği ile istediğiniz dosya üzerinde kaynak kodları değiştirebilir, kod yazabilir veya kodu silebilirsiniz.

FileZilla ile tek, tek veya toplu olarak veri gönderebilir verilerin ne kadar gönderildiğini, gönderme hızını, tahmini gönderi bitme süresini ve ne kadar süre ile gönderi yaptığını görebilirsiniz. Hızlı ve tek tuş ile gönderme, arka planda çalışarak siz diğer işlemlerinizi yapabilirsiniz. Arka planda FileZilla sunucuya tüm dosyaları sırası ile gönderecektir. Beklemenize gerek yoktur. Hatta çok fazla sayıda veri veya büyük veri gönderiyorsanız bilgisayarınızı kapatmadan açık bırakarak bilgisayarınızın başında olmanıza gerek de yoktur, yine sunucunuza dosyaların tümünü FileZilla sunucunuza kendisi gönderecektir.

Herhangi bir kısıtlama yoktur. FileZilla açık kaynak kodlu olması sebebi ile tamamen ücretsiz olarak kullanıla bilir dağıtılabilir, çoğaltılabilir veya arşiv olarak bilgisayarda saklanabilir.

Sayfada yer alan sürümlerin tümünü bilgisayarınıza indirerek sizde tüm sürümleri bilgisayarınıza arşiv olarak saklayabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

FileZilla Linux 3.41.2

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Kategori: Linux Etiket:

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.

1 Yorum

  1. Moderatör 4 Mayıs 2019

    Firezilla linux işletim sistemi eski sürümü sitede yayınlanırken yanlışlıkla Windows için olan eski sürümleri de yayınlanmış bu yanlışlık düzeltilerek Linux için eski sürümleri yenilenmiştir.