Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 44 saniye

Yorum Yazın - 2 Yorum Var.

Mozilla Firefox internet tarayıcısı ile internette özgürce gezin.

Firefox Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Firefox 0.8 İndirBilinmiyor6.2 MB.
Firefox 0.9.1 İndirBilinmiyor4.7 MB.
Firefox 1.5.0.1 İndirOcak 20064.9 MB.
Firefox 11.0 TR İndirMart 201215.3 MB.
Firefox 13.0 İndirHaziran 201215.6 MB.
Firefox 69.0 (64 Bit) İndirAğustos 201947.4 MB.
Firefox 69.0 (32 Bit) İndirAğustos 201945.8 MB.

Firefox Hakkında

Firefox, Mozilla tarafından üretilen tamamen ücretsiz olarak sunulan internet gezinti, internet gezgin programıdır. Açık kaynak kodlu olduğu için sürekli olarak geliştirilir ve güncellenir.

Mozilla Firefox size internet sitelerinden gezinti, yeni sekme ile diğer internet sitelerinden gezinti, sayfalardan indirme, eklentiler ile tarayıcınızı geliştirme, sayfayı yazdırma, web geliştiricileri gibi birçok özellikleri bilgisayarınızda kullanmanızı sağlar.

İlk internet gezinti programlardan olan Mozilla Firefox popülerlik olarak ikinci sırada yer alan internet gezgin programıdır.

Sitede Mozilla Firefox tüm eski sürümlerine yer vermeye çalışıyoruz. İstediğiniz sürümünün üzerine tıklayarak bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Mozilla Firefox güncellemeleri otomatik olarak yapabilir. Eğer kurduğunuz eski sürümle bilgisayarınızda devam etmek istiyorsanız internet bağlantınız yokken Firefox otomatik güncellemeleri kapatmalısınız. Otomatik güncellemeyi kapattığınız sürece güncelleme yapmayacak ve eski sürümle kullanabilirsiniz.

Otomatik güncelleme açıkken siz Firefox internet tarayıcınızı kullanmanız siz izin vermeseniz de otomatik güncelleme açık olduğundan yapacaktır. İnternet bağlantınız ile Firefox buluşmadan otomatik güncellemeyi kapatmalısınız.

Her sürüm için sürüm detayı, indirme boyutu sayfa içerisinde yer verilmiştir. En eski versiyon üst tarafta yer alırken daha yeni Firefox versiyonları alta doğru ilerledikçe daha yeni versiyonları önünüze gelecektir.

Firefox 1.5.0.1
Firefox 13.0
Firefox 69.0

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.

2 Yorum Var “Firefox Eski Sürüm İndir”

    1. Erdal Bey merhaba, indirmiş olduğunuz eski sürümlerin tümü orijinal Mozilla Firefox sitesinde var olduğu şekilde sitede yer almaktadır. Biraz önce sürümleri kontrol ettiğimizde herhangi bir sorunla karşılaşmadır. İndirmiş olduğunuz (exe) dosyasını internetiniz olsun veya olmasın sorunsuz bir şekilde bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

      Muhtemelen indirme sırasında sorun yaşadınız ve tam olarak indirme işlemi yapamadınız. Sitede yer alan hangi sürümü istiyorsanız indiriniz ve tekrar deneyiniz. Sorun yaşarsanız sorun yaşadığınız sürüm ve sorunuzun detayı ile birlikte buradan bize dönüş yapabilirsiniz. Sayfada içerisinde Firefox için 32 bit ve 64 bit Windows uyumlu eski sürüm sayısını fazlalaştırdık, bilginize sunarız.