FireFTP Eski Sürüm İndir

FireFTP bilgisayarınıza kurarak ücretsiz olarak bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

FireFTP Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
FireFTP 0.90.1.1 İndirMart 200692 KB
FireFTP 1.99.4 İndirMayıs 2011322 KB

FireFTP Hakkında

FireFTP ülkemizde pek bilinmemesi rağmen Mozilla Firefox kullanıcıları için tamamen ücretsiz olarak sunulan Firefox FTP eklentisidir.

FireFTP eklentisi özellikle Webmasterlar yani site sahipleri ve Firefox internet tarayıcı kullanıcıların FTP dosya transferinden rahat ve hızlı bir şekilde işlem yapmasına olanak sağlıyor.

Windows işletim sisteminin yanı sıra bu eklenti Mac ve linux işletim sistemlerinde de Firefox üzerinden çalışmaktadır. Firefox internet tarayıcısına entegre olarak çalıştığından sunucuya bağlanma ve dosya atma hızlı ve kolaydır.

FireFTP 20 üzeri dil desteklemektedir, uzaktan yönetme ve düzenleme imkanı verir, FTP üzerinden veri transferi yaparak elektrik ya da internet kesintisi dahi olsa kaldığı yerden devam edebilir, sürekle bırak özelliği vardır. Bunların yanı sıra arama, filtre yapabilme, dosya sıkıştırma, klasör oluşturma, dosya ve klasörlerin ismini rahatlıkla değiştirme, Proxy ve FXP desteği gelişmiş CHMOD ön izleme yapabilme gibi özelliklere sahiptir.

Tamamen ücretsiz Firefox FTP eklentisi arayanlar için ideal olabilir. FireFTP kullana bilmeniz için bilgisayarınızda Mozilla Firefox kurulu olması gereklidir. Mozilla Firefox eklentisi olduğundan Firefox internet tarayıcısı kullanmıyorsanız eklenti çalışmayacaktır. Eklenti eski sürümü için eski Mozilla Firefox veya güncel Firefox internet tarayıcı kullanmanız fark etmez tüm Firefox sürümleri için indirdiğiniz FireFTP eski sürümleri uyumludur.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

FireFTP 1.99.4

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.