Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 33 saniye

Yorum Yazın.

FireFTP için eski sürümü bilgisayarınıza kurarak ücretsiz olarak bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

FireFTP Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
FireFTP 0.90.1.1 İndir Mart 2006 92 KB.
FireFTP 1.99.4 İndir Mayıs 2011 322 KB.

FireFTP Hakkında

FireFTP ülkemizde pek bilinmemesi rağmen Mozilla Firefox kullanıcıları için tamamen ücretsiz olarak sunulan Firefox FTP eklentisidir.

FireFTP eklentisi özellikle Webmasterlar yani site sahipleri ve Firefox internet tarayıcı kullanıcıların FTP dosya transferinden rahat ve hızlı bir şekilde işlem yapmasına olanak sağlıyor.

Windows işletim sisteminin yanı sıra bu eklenti Mac ve linux işletim sistemlerinde de Firefox üzerinden çalışmaktadır. Firefox internet tarayıcısına entegre olarak çalıştığından sunucuya bağlanma ve dosya atma hızlı ve kolaydır.

FireFTP 20 üzeri dil desteklemektedir, uzaktan yönetme ve düzenleme imkanı verir, FTP üzerinden veri transferi yaparak elektrik ya da internet kesintisi dahi olsa kaldığı yerden devam edebilir, sürekle bırak özelliği vardır. Bunların yanı sıra arama, filtre yapabilme, dosya sıkıştırma, klasör oluşturma, dosya ve klasörlerin ismini rahatlıkla değiştirme, Proxy ve FXP desteği gelişmiş CHMOD ön izleme yapabilme gibi özelliklere sahiptir.

Tamamen ücretsiz Firefox FTP eklentisi arayanlar için ideal olabilir. FireFTP kullana bilmeniz için bilgisayarınızda Mozilla Firefox kurulu olması gereklidir. Mozilla Firefox eklentisi olduğundan Firefox internet tarayıcısı kullanmıyorsanız eklenti çalışmayacaktır. Eklenti eski sürümü için eski Mozilla Firefox veya güncel Firefox internet tarayıcı kullanmanız fark etmez tüm Firefox sürümleri için indirdiğiniz FireFTP eski sürümleri uyumludur.

FireFTP 1.99.4 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.