Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 46 saniye

Yorum Yazın.

FLV Player için eski sürümünü site içerisinde bularak Windows işletim sisteminizde FLV Player eski sürümünü indirerek, kullanabilirsiniz.

FLV Player Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
FLV Player 2.0.0.7 İndir Ağustos 2016 8.7 MB.

FLV Player Hakkında

FLV Player, Tonec tarafından hazırlanan ve Windows işletim sistemi kullanıcıları ücretsiz olarak sunulan flv uzantılı dosyaları çalıştırma programıdır.

Birçok video oynatıcıları FLV uzantıyı desteklemediğinden dolayı FLV uzantıları oynatmada şu ana kadar yapılan popüler programlar arasında ilk sıradır.

Ayrıca programın diğer önemli özelliği ise FLV uzantılı bir veriyi MP3, MP4, 3GP ve AVI gibi popüler video uzantılarından birisine dönüştürebilirsiniz. Yani program FLV açma yanı sıra diğer uzantılara dönüştürmede de işinize yarayacaktır. Bu dönüşümleri video sitelerinde paylaşabilir.

FLV uzantısı yüklenmeyen sitelere dönüştürme sonunda paylaşım yapabilirler. Az yer kaplar ve sistem kaynaklarınızı gerek FLV açma gerekse bahsi geçen uzantılara dönüştürmede hızlı ve kolay bir işlem yapacaktır.

Program içerisinde yer alan Open File menüsü ile FLV uzantılı dosyayı göstererek açabilir, yine menülerden Converter menüsünü kullanarak istediğiniz FLV uzantısını göstererek hangi uzantıya dönüştürmek istiyorsanız o uzantıyı seçerek dönüştürme işlemi yapabilirsiniz. Dönüştürme işlemi dönüştürmek istediğiniz dosyanın uzunluğuna göre zaman alır.

Uzun süreli olan FLV uzantıları dönüştürme yapanlar dönüştürme uzun süreceğinden dönüştürme işlemini sağlıklı yapabilmeleri için biraz beklemeleri gerekecektir. Dönüştürme sonunda ise kaliteli bir dönüşüm yapmış olurlar.

FLV Player 2.0.0.7 Eski Sürümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.