Foobar2000 Eski Sürüm İndir

Foobar2000 indirmek için sayfa içerisinde bulunan indirme linklerini kullanabilirsiniz.

Foobar2000 Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Foobar2000 1.3.18 İndir Haziran 2018 3.8 MB
Foobar2000 1.4.1.0 İndir Haziran 2018 4.2 MB
Foobar2000 1.4.8 İndir Eylül 2019 4.2 MB

Foobar2000 Hakkında

foobar2000 ücretsiz olarak sunulan gelişmiş özelliklere sahip müzik çalar kaliteli hızlı ve özelleştirilebilen Windows ses çalma araçlarından birisidir.

Programı sürekle bırak özelliği ile istediğiniz tüm uzantılı müzikleri açabilir, müzik listenizi oluşturabilir, müzik çalar da ses oynatma, durdurma, geri alma ve hızlı oynatma özelliklerini kullanabilirsiniz.

Kullanımı basit olan Foobar2000 tema değiştirme özelliği, program içerisinde hızlı şarkı arama özelliği ile anında istenilen sanatçı veya şarkıcı bulma gibi özelliklere sahiptir.

Program çok düşük bir şekilde bilgisayarınızın sistem kaynaklarını kullanır bu şekilde sadece ve hızlı bir müzik dinleme imkânı bulabilirsiniz. Programda belirlediğiniz klasör içerisinde yüz binlerce müzik verilerini göstererek kısa sürede müzik listenizi yapabilir.

Foobar2000 ile bilinen tüm ses ve müzik uzantılarını açabilir ayrıca ek bir codec yardımcı araç kuruluma gerek duymazsınız. Bu şekilde sadece programın kapladığı yer hariç bilgisayarınızda diğer ek programlara ihtiyaç duymadan hard disk kapasitesinden de kazanç sağlarsınız.

Popüler müzikleri sıralayabilir, istediğiniz sanatçı ile sıralama yapabilir veya karışık olarak çalmasını isteyebilirsiniz. Sade ve bilgisayar sistem kaynaklarını çok az kullanarak donmadan, kesinti olmadan müzik dinlemek isteyenlere özellikle tavsiye edeceğimiz bu program kaliteli müzik dinleme keyfini yaşatacaktır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Foobar2000 1.3.18
Foobar2000 1.4.1.0
Foobar2000 1.4.8

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.