Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 37 saniye

Yorum Yazın.

Foobar2000 eski sürümünlerini indirmek için sayfa içerisinde bulunan indirme linkini kullanabilirsiniz.

Foobar2000 Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Foobar2000 1.3.18 İndir Haziran 2018 3.7 MB.
Foobar2000 1.4.1.0 İndir Haziran 2018 4.2 MB.

Foobar2000 Hakkında

foobar2000 ücretsiz olarak sunulan gelişmiş özelliklere sahip müzik çalar kaliteli hızlı ve özelleştirilebilen Windows ses çalma araçlarından birisidir.

Programı sürekle bırak özelliği ile istediğiniz tüm uzantılı müzikleri açabilir, müzik listenizi oluşturabilir, müzik çalar da ses oynatma, durdurma, geri alma ve hızlı oynatma özelliklerini kullanabilirsiniz.

Kullanımı basit olan Foobar2000 tema değiştirme özelliği, program içerisinde hızlı şarkı arama özelliği ile anında istenilen sanatçı veya şarkıcı bulma gibi özelliklere sahiptir.

Program çok düşük bir şekilde bilgisayarınızın sistem kaynaklarını kullanır bu şekilde sadece ve hızlı bir müzik dinleme imkânı bulabilirsiniz. Programda belirlediğiniz klasör içerisinde yüz binlerce müzik verilerini göstererek kısa sürede müzik listenizi yapabilir.

Foobar2000 ile bilinen tüm ses ve müzik uzantılarını açabilir ayrıca ek bir codec yardımcı araç kuruluma gerek duymazsınız. Bu şekilde sadece programın kapladığı yer hariç bilgisayarınızda diğer ek programlara ihtiyaç duymadan hard disk kapasitesinden de kazanç sağlarsınız.

Popüler müzikleri sıralayabilir, istediğiniz sanatçı ile sıralama yapabilir veya karışık olarak çalmasını isteyebilirsiniz. Sade ve bilgisayar sistem kaynaklarını çok az kullanarak donmadan, kesinti olmadan müzik dinlemek isteyenlere özellikle tavsiye edeceğimiz bu program kaliteli müzik dinleme keyfini size yaşatacaktır.

Foobar2000 1.3.18 Eski Sürüm Görünümü
Foobar2000 1.4.1.0 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.