Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 47 saniye

Yorum Yazın.

Fraps video kayıt programının eski sürümünü sayfa içerisinde bularak bilgisayarınıza indirin.

Fraps Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Fraps 3.2.4 İndirKasım 20102.2 MB.
Fraps 3.5.99 İndirŞubat 20132.4 MB.

Fraps Hakkında

Fraps, Beepa Pty Ltd tarafından yayınlanan deneme sürüm olan bir video kayıt programıdır. Bu program ile bilgisayarınızda bulunan görüntünün videosunu kayıt edebilir video formatında bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Kullanımı kolay olan Fraps ile ek ayar gerektirmeden tek tuşla video kayıt alabilirsiniz. Görüntü kalitesinden ödün vermez ve size kaliteli bir video çekim imkânı sağlar.

Video çekimi yanında ekran görüntü yakalama yani ekranın resmini çekme özelliği de bulunan bu program bilgisayarında video kayıt yapmak isteyenlerin işine yarayacak popüler video kayıt programları arasındadır.

Bir slayt mı hazırlıyorsunuz, bir veya bir kaç kişiye bilgisayarınız üzerinden bir şeyler mi anlatmak istiyorsunuz. Oyun oynuyor ve bu oyunu kayıt ederek video olarak mı paylaşmak istiyorsunuz.

Özetle Fraps video ihtiyacı duyduğunuz her yerde size popüler video uzantılarından olan avi, mpeg ve diğer video uzantılarını yormadan hızlı bir şekilde hazırlar ve size sunar size sadece çekime başlamak ve çekimi devam ettirmek bitirmek kalır.

Bu video çekim programı sıklıkla güncellenmemektedir. Bir sürüm ile diğer sürüm arasında uzun bir süre güncelleme yapılmamaktadır ve Fraps sürümlerinin hepsi deneme sürümdür. Eğer lisansını satın alırsanız sınırsız video ve ses kayıt mümkündür.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
Fraps 3.2.4
Fraps 3.5.99

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.