Yorum Yazın

Free CD to MP3 Converter ile CD track seslerini MP3 olarak dönüşüm yapabilirsiniz. Track içerikleri .mp3 olarak kayıt edin.

Free CD to MP3 Converter Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Free CD to MP3 Converter 5.0 İndir Eylül 2017 1.9 MB.

Free CD to MP3 Converter Hakkında

Free CD to MP3 Converter, Eusing Software tarafından hazırlanan ücretsiz CD müziklerinizi bilgisayar ortamınıza MP3 olarak kayıt etmenize yarayan Windows tümü ile uyumlu Track / MP3 dönüştürme programıdır.

Tek, tek parçaları dönüştürebileceğiniz gibi MP3 yanında Wav, Ogg veya Wma formatlarına da dönüştürme CDDB veritabanından kendisi otomatik dönüşüm bilgilerini alma özelliğine sahiptir. AKRip, LAME ve GNU LIBRARY GENERAL PUBLIC lisansları ile lisanslanmış programıdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Free CD to MP3 Converter 5.0

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.