Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 32 saniye

Yorum Yazın.

Free Download Manager için Windows 32 bit ve Windows 64 bit işletim sistemi için eski sürümü indirin ve kullanın.

Free Download Manager Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Free Download Manager 5.1.34.6882 (32 Bit) İndir İndir Aralık 2017 41.4 MB.
Free Download Manager 5.1.34.6882 (64 Bit) İndir İndir Aralık 2017 49.5 MB.

Free Download Manager Hakkında

Free Download Manager sadece ücretsiz olarak sunulan Free Download Manager.ORG. tarafından üretilen ve kullanıcılar için geliştirilen indirme yöneticisi programıdır.

Program ile sınırsız indirme yapabiliyor, indirmeye kaldığınız yerden devam edebiliyor, indirme sırasını ayarlayabiliyor, indirmeyi duraklama, indirmeyi duraklattıktan sonra tekrar devam etme veya indirmemek isterseniz indirmeyi silme özelliklerine sahip internet indirme yönetici programları arasında ücretsiz olanlardan en fazla tercih edilen yazılımıdır.

Özellikle indirme sırasında kalan indirmenin devam etmesinde diğer indirme programlarına göre daha etkili ve zamandan kazandırıyor. İndirmiş olduğunuz klasör, dosya veya verilerin tümü Free Download Manager nerede kaldı ise indirme boyutu ve zaman kaybı olmadan indirme imkânı sağlıyor.

Bu program için ayrı, ayrı bit sürümleri bulunmaktadır. Windows 32 bit kullanıcıları sayfa içerisinde 32 bit olan eski sürüme dokunarak, 64 bit Windows işletim sistemi kullanıcıları ise 64 bit eski sürüm indirme seçimine dokunarak bilgisayarlarından indirerek ücretsiz olarak sistemlerinde kullanabilirler. Program için bu özellikleri yanı sıra bittorrent desteği, ses ve görüntü dosyalarını dönüştürme, uzak bağlantı ile yönetebilme gibi özelliklerde program içerisinden kullanımınıza sunulmuştur.

Free Download Manager 5.1.34.6882 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.