Free Download Manager Eski Sürüm İndir

Free Download Manager için Windows 32 bit ve Windows 64 bit işletim sistemi için indirin ve kullanın.

Free Download Manager Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Free Download Manager 5.1.34.6882 (32 Bit) İndir İndir Aralık 2017 41.5 MB
Free Download Manager 5.1.34.6882 (64 Bit) İndir İndir Aralık 2017 49.6 MB
Free Download Manager 6.10.0.3016 (32 Bit) İndir Haziran 2020 25.7 MB
Free Download Manager 6.10.0.3016 (64 Bit) İndir Haziran 2020 30.3 MB

Free Download Manager Hakkında

Free Download Manager sadece ücretsiz olarak sunulan Free Download Manager.ORG. tarafından üretilen ve kullanıcılar için geliştirilen indirme yöneticisi programıdır.

Program ile sınırsız indirme yapabiliyor, indirmeye kaldığınız yerden devam edebiliyor, indirme sırasını ayarlayabiliyor, indirmeyi duraklama, indirmeyi duraklattıktan sonra tekrar devam etme veya indirmemek isterseniz indirmeyi silme özelliklerine sahip internet indirme yönetici programları arasında ücretsiz olanlardan en fazla tercih edilen yazılımıdır.

Özellikle indirme sırasında kalan indirmenin devam etmesinde diğer indirme programlarına göre daha etkili ve zamandan kazandırıyor. İndirmiş olduğunuz klasör, dosya veya verilerin tümü Free Download Manager nerede kaldı ise indirme boyutu ve zaman kaybı olmadan indirme imkânı sağlıyor.

Bu program için ayrı, ayrı bit sürümleri bulunmaktadır. Windows 32 bit kullanıcıları sayfa içerisinde 32 bit olan eski sürüme dokunarak, 64 bit Windows işletim sistemi kullanıcıları ise 64 bit eski sürüm indirme seçimine dokunarak bilgisayarlarından indirerek ücretsiz olarak sistemlerinde kullanabilirler. Program için bu özellikleri yanı sıra bittorrent desteği, ses ve görüntü dosyalarını dönüştürme, uzak bağlantı ile yönetebilme gibi özelliklerde program içerisinden kullanımınıza sunulmuştur.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Free Download Manager 5.1.34.6882
Free Download Manager 6.10.0.3016

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.