Yorum Yazın

Free Opener ile Microsoft Office programı ve Adobe PDF programı gibi dosya formatlarını ücretsiz olarak bilgisayarınızda açabilir ayrıca başka bir program kullanmanızı gerek kalmaz.

Free Opener Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Free Opener 2.0.1.0 İndir Şubat 2012 25.8 MB.

Free Opener Hakkında

Free Opener, EZ Freeware, LLC tarafından hazırlanmış olan Ofis dosyalarını PDF dosyalarını ücretsiz ayrı, ayrı programı kurmadan sadece bu program ile açmanıza izin vermektedir.

Desteklediği uzantılar ise;

.ppt, .pptx, .pps, .avi, .flv, .mid, .mkv, .mp3, .mp4, .mpeg, .mpg, .mov, .wav, .wmv, .3gp, .flac, .psd, .bmp, .gif, .jpg, .jpeg, .png, .tif, .tiff, .resx, .xml, .xps, .vb, .c, .cs, .java, .js, .php, .sql, .css, .aspx, .asp, .htm, .html, .ico, .torrent, .swf, .7z, .gz, .jar, .rar, .tar, .tgz, .zip, .rtf, .doc, .docx, .srt, .arw, .cf2, .cr2, .crw, .dng, .erf, .mef, .mrw, .nef, .orf, .pef, .raf, .raw, .sr2, .x3f, .bat, .cfg, .ini, .log, .reg, .txt, .xls, .xlsm, .xlsx, .csv, .msg, .pdf, .vcf ve .eml uzantısıdır.

Sayfa içerisinde Free Opener programının eski sürümünün hangisini indirdiğinizi, sürüm numarasını ve indirme sırasında bilgisayarınıza indirme boyutunun ne kadar olduğunu sayfa içerisinde bulabilirsiniz.

Yukarıda yazılı olan uzantıları açmak istiyorsanız Free Opener eski sürümü bahsi geçen uzantıları ek bir program kurmadan açmanıza yardımcı olacak ücretsiz Windows uyumlu yazılımdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Free Opener 2.0.1.0

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.