Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 20 saniye

Yorum Yazın.

Free Opener ile Microsoft Office programı ve Adobe PDF programı gibi dosya formatlarını ücretsiz olarak bilgisayarınızda açabilir ayrıca başka bir program kullanmanızı gerek kalmaz.

Free Opener Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Free Opener 2.0.1.0 İndirŞubat 201225.9 MB.

Free Opener Hakkında

Free Opener, EZ Freeware, LLC tarafından hazırlanmış olan Ofis dosyalarını PDF dosyalarını ücretsiz ayrı, ayrı programı kurmadan sadece bu program ile açmanıza izin vermektedir.

Desteklediği uzantılar ise;

.ppt, .pptx, .pps, .avi, .flv, .mid, .mkv, .mp3, .mp4, .mpeg, .mpg, .mov, .wav, .wmv, .3gp, .flac, .psd, .bmp, .gif, .jpg, .jpeg, .png, .tif, .tiff, .resx, .xml, .xps, .vb, .c, .cs, .java, .js, .php, .sql, .css, .aspx, .asp, .htm, .html, .ico, .torrent, .swf, .7z, .gz, .jar, .rar, .tar, .tgz, .zip, .rtf, .doc, .docx, .srt, .arw, .cf2, .cr2, .crw, .dng, .erf, .mef, .mrw, .nef, .orf, .pef, .raf, .raw, .sr2, .x3f, .bat, .cfg, .ini, .log, .reg, .txt, .xls, .xlsm, .xlsx, .csv, .msg, .pdf, .vcf ve .eml uzantısıdır.

Sayfa içerisinde Free Opener programının eski sürümünün hangisini indirdiğinizi, sürüm numarasını ve indirme sırasında bilgisayarınıza indirme boyutunun ne kadar olduğunu sayfa içerisinde bulabilirsiniz.

Yukarıda yazılı olan uzantıları açmak istiyorsanız Free Opener eski sürümü bahsi geçen uzantıları ek bir program kurmadan açmanıza yardımcı olacak ücretsiz Windows uyumlu yazılımdır.

Free Opener 2.0.1.0

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.