Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 36 saniye

Yorum Yazın.

Free Video Cutter için eski sürümü indirmek istiyorsanız alt tarafta size verilmiş olan eski sürümün Free Video Cutter yazılımını bilgisayarınıza indirerek kullanabilirsiniz.

Free Video Cutter Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Free Video Cutter 1.0 İndir Ocak 2015 9.9 MB.

Free Video Cutter Hakkında

Free Video Cutter ücretsiz video düzenleme programıdır. Program ile popüler video uzantılarından olan AVI, WMV, Quicktime MOV, Flash video, MP3, MPEG 1/2, MPEG4, DivX ve Xvid formatları üzerinde düzenleme işlemi yapabilirsiniz.

Bu düzenleme işlemleri ise videoları istediğiniz yerde bölebilir, üzerine ek yapabilir, istediğiniz yeri çıkarabilir video dosyalarının kaç tane olur ve kaç dakika olursa olsun bunların hepsini veya istediğiniz videoları birleştirebilirsiniz. Özetle video parçalama veya video bütünleştirme programını yapan yazılımdır diyebiliriz.

Program içerisinde yapmanız gereken yukarıda bulunan video uzantılarından herhangi birisinin yerini göstermek ve üzerinden işlem yapmak, videonuz AVI, WMV, MP3, Quicktime MOV, Flash video, MPEG 1/2, MPEG4, DivX ve Xvid hangisi olursa olsun hepsini bir bütünde birleştirerek kayıt edebilirsiniz.

Video montajı yapanlar ve video dosyaları üzerinden parça, parça çalışanlar için bütünleştirme Free Video Cutter ile sizin için kolay olacak.

Program en son olarak 2015 tarihinde güncelleme işlemi yapılmış, bundan sonra 2018 senesinin sonuna gelindiği halde halen yeni bir sürümü yayınlanmış. Bu sebepten dolayı site içerisinde ilk çıkan sürümünü sizlere verdik.

Eğer ilerleyen zamanlarda güncelleme yapılırsa tekrar buradan sizlere sürüm bilgilendirmesini vereceğiz. Şu an için iş görür bir video kesme ve birleştirme programıdır.

Free Video Cutter 1.0

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.