Free Video Cutter Eski Sürüm İndir

Free Video Cutter için eski sürümü indirmek istiyorsanız alt tarafta size verilmiş olan eski sürümün Free Video Cutter yazılımını bilgisayarınıza indirerek kullanabilirsiniz.

Free Video Cutter Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Free Video Cutter 1.0 İndir Ocak 2015 9.9 MB

Free Video Cutter Hakkında

Free Video Cutter ücretsiz video düzenleme programıdır. Program ile popüler video uzantılarından olan AVI, WMV, Quicktime MOV, Flash video, MP3, MPEG 1/2, MPEG4, DivX ve Xvid formatları üzerinde düzenleme işlemi yapabilirsiniz.

Reklam Alanı

Bu düzenleme işlemleri ise videoları istediğiniz yerde bölebilir, üzerine ek yapabilir, istediğiniz yeri çıkarabilir video dosyalarının kaç tane olur ve kaç dakika olursa olsun bunların hepsini veya istediğiniz videoları birleştirebilirsiniz. Özetle video parçalama veya video bütünleştirme programını yapan yazılımdır diyebiliriz.

Program içerisinde yapmanız gereken yukarıda bulunan video uzantılarından herhangi birisinin yerini göstermek ve üzerinden işlem yapmak, videonuz AVI, WMV, MP3, Quicktime MOV, Flash video, MPEG 1/2, MPEG4, DivX ve Xvid hangisi olursa olsun hepsini bir bütünde birleştirerek kayıt edebilirsiniz.

Video montajı yapanlar ve video dosyaları üzerinden parça, parça çalışanlar için bütünleştirme Free Video Cutter ile sizin için kolay olacak.

Program en son olarak 2015 tarihinde güncelleme işlemi yapılmış, bundan sonra 2018 senesinin sonuna gelindiği halde halen yeni bir sürümü yayınlanmış. Bu sebepten dolayı site içerisinde ilk çıkan sürümünü sizlere verdik.

Eğer ilerleyen zamanlarda güncelleme yapılırsa tekrar buradan sizlere sürüm bilgilendirmesini vereceğiz. Şu an için iş görür bir video kesme ve birleştirme programıdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Free Video Cutter 1.0

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Reklam Alanı

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.