FreeVimager Eski Sürüm İndir

FreeVimager, resim görüntüleme ve resim düzenleme programını Windows işletim sisteminize indirerek kullanabilirsiniz.

FreeVimager Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
FreeVimager 9.0.5 İndirKasım 20181.7 MB
FreeVimager 9.7.0 İndirHaziran 20191.7 MB
FreeVimager 9.9.7 İndirOcak 20201.7 MB
FreeVimager 9.9.9 İndirMayıs 20201.7 MB

FreeVimager Hakkında

FreeVimager, Contaware tarafından Windows için resim görüntüleme ve resim üzerinde değişiklik yapabileceğiniz ücretsiz yazılımdır.

PDF olarak kayıt özelliği, Unicode desteği toplu olarak dosya değiştirme özelliği, döndürme, parlaklık, renk ayarı yapabilme gibi özelliklere sahiptir. Ekran görüntüsü ve tarayıcıdan görüntü alma özellikleri de vardır. Tek dosya üzerinden bu işlemleri bilgisayarınızda fazla yer kaplamadan bu program ile yapabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

FreeVimager 9.0.5
reeVimager 9.7.0
FreeVimager 9.9.9

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.