Yorum Yazın

FreeVimager, resim görüntüleme ve resim düzenleme programını Windows işletim sisteminize indirerek kullanabilirsiniz.

FreeVimager Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
FreeVimager 9.0.5 İndir Kasım 2018 1.7 MB.
FreeVimager 9.7.0 İndir Haziran 2019 1.7 MB.
FreeVimager 9.9.7 İndir Ocak 2020 1.7 MB.
FreeVimager 9.9.9 İndir Mayıs 2020 1.7 MB.

FreeVimager Hakkında

FreeVimager, Contaware tarafından Windows için resim görüntüleme ve resim üzerinde değişiklik yapabileceğiniz ücretsiz yazılımdır.

PDF olarak kayıt özelliği, Unicode desteği toplu olarak dosya değiştirme özelliği, döndürme, parlaklık, renk ayarı yapabilme gibi özelliklere sahiptir. Ekran görüntüsü ve tarayıcıdan görüntü alma özellikleri de vardır. Tek dosya üzerinden bu işlemleri bilgisayarınızda fazla yer kaplamadan bu program ile yapabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

FreeVimager 9.0.5
reeVimager 9.7.0
FreeVimager 9.9.9

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.