Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 32 saniye

Yorum Yazın.

Video çekim programlarından olan Freez Screen Video Capture için eski sürümü bilgisayarınıza indirerek Windows işletim sisteminin tümünde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Freez Screen Video Capture Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Freez Screen Video Capture 1.2.2.1 İndir Mayıs 2007 772 KB.

Freez Screen Video Capture Hakkında

Freez Screen Video Capture, kullanımı kolay kısıtlama olmadan video kaydı yapabileceğiniz video çekme ve ekran görüntüsü alma programıdır. Sadece istediğiniz bir yere seçiniz ve “Record” tuşuna basınız görüntü kalitesi ve ses kalitesi olarak gayet başarılı.

Program içerisinde programın çalıştırılması için gereken menüleri klavye kısa yol tuşlarını kullanabilir, bu tuşları değiştirebilir, ses ve video kalite arayanı yapabilirsiniz. Video kayıt işlemini ise kaliteden ödün vermemek için .avi olarak kayıt edebilir kayıt etmiş olduğunuz bu videoyu istediğiniz alanda paylaşabilirsiniz.

Bilgisayar içerisinde belli yerlerinin görüntüsü alarak video paylaşım sitesinde paylaşmak, oyun videosu çekmek veya slâyt hazırlamak isteyenler için başarılı ve kolay bir programdır.

Programın kullanımının ne kadar basit olduğunu sizde göreceksiniz. Amatör kullanıcı dahi olsanız kolaylıkla kendinize ait ekran videoları çekerek kaliteli bir şekilde istediğiniz yerde paylaşabileceksiniz.

Small Video Soft tarafından sunulan Freez Screen Video Capture için istediğiniz eski sürüm üzerine sayfadan dokunarak bilgisayarınıza indiriniz. Sayfada sürüm numarası, yayınlanma tarihi ve indirme boyutu verilmiştir.

Freez Screen Video Capture 1.2.2.1 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.