Freez Screen Video Capture Eski Sürüm İndir

Video çekim programlarından olan Freez Screen Video Capture indirerek Windows işletim sisteminin tümünde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Freez Screen Video Capture Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Freez Screen Video Capture 1.2.2.1 İndir Mayıs 2007 748 KB

Freez Screen Video Capture Hakkında

Freez Screen Video Capture, kullanımı kolay kısıtlama olmadan video kaydı yapabileceğiniz video çekme ve ekran görüntüsü alma programıdır. Sadece istediğiniz bir yere seçiniz ve “Record” tuşuna basınız görüntü kalitesi ve ses kalitesi olarak gayet başarılı.

Program içerisinde programın çalıştırılması için gereken menüleri klavye kısa yol tuşlarını kullanabilir, bu tuşları değiştirebilir, ses ve video kalite arayanı yapabilirsiniz. Video kayıt işlemini ise kaliteden ödün vermemek için .avi olarak kayıt edebilir kayıt etmiş olduğunuz bu videoyu istediğiniz alanda paylaşabilirsiniz.

Bilgisayar içerisinde belli yerlerinin görüntüsü alarak video paylaşım sitesinde paylaşmak, oyun videosu çekmek veya slâyt hazırlamak isteyenler için başarılı ve kolay bir programdır.

Programın kullanımının ne kadar basit olduğunu sizde göreceksiniz. Amatör kullanıcı dahi olsanız kolaylıkla kendinize ait ekran videoları çekerek kaliteli bir şekilde istediğiniz yerde paylaşabileceksiniz.

Small Video Soft tarafından sunulan Freez Screen Video Capture için istediğiniz eski sürüm üzerine sayfadan dokunarak bilgisayarınıza indiriniz. Sayfada sürüm numarası, yayınlanma tarihi ve indirme boyutu verilmiştir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Freez Screen Video Capture 1.2.2.1

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.