Yorum Yazın

Game Cam, ekran görüntüsü alabileceğiniz, oyunların video çekerek paylaşabileceğiniz ekran görüntüsü alma ve video kayıt programıdır ücretsizdir.

Game Cam Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Game Cam 2.6.1.0 İndir Ocak 2011 5.9 MB.

Game Cam Hakkında

Game Cam Portal Inc. tarafından kullanıcıların ekran görüntüsü çekme veya oyun videolarını kayıt etmek amacı ile yazılmış olan bu ekran çekme programı ücretsizdir.

Ücretsiz olması sebebi ile kayıt sınırı yoktur, ekran görüntüsü çekme işlemini de yine sınırsız sayıdadır. Kurulum sonunda ekranın alt durum çubuğuna yerleşir. Durum çubuğu üzerinde menülerin üzerine tıklayarak video çekmek istiyorsanız video menüsünü kullanılabilir, ekran görüntüsünü sadece kayıt etmek istiyorsanız yine menüden Screenshot menüsünü kullanarak basit bir şekilde başlayabilirsiniz.

İster ekranın tümünün görüntüsünü veya videosunu kayıt edebilir isterseniz sizin belirlediğiniz bir yerin görüntüsünü kayıt edebilirsiniz. Bu seçim özelliği ise sürümlere göre değişmektedir. Sayfa içerisinde bulunan 2.6.1.0 sürümünün bu özelliği bulunmaktadır. Diğer sürümlerden ekran seçimi olmayabilir.

Video ayarlamaları alanında video kalitesini ve ses kalitesini artırmanız veya düşürmeniz mümkündür. Yüksek kalitede ayarlarsanız bilgisayarınızın hızlı olması gerekmektedir ve video boyutu yüksek olmaktadır. Bu da video paylaşımlarında zorluk çekebileceğiniz anlamına gelmektedir.

Eğer bilgisayarınızın ve internetiniz hızlı ise yüksek kalitede ayarlayınız, eğer bağlantı yavaşlığı ve bilgisayarınız yavaş ise kaliteyi orta bir ayara almanızı öneririz. Orta kalitede bir video da HD kalitesi alabilmeniz programda mümkündür.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Game Cam 2.6.1.0

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.