Yorum Yazın - 3 Yorum Var

GameLoop ile Android oyunlardan olan Call of Duty: Mobile, Pubg mobil, Free Fire, Brawl Stars gibi Android oyunlarını bilgisayar ortamında oynayabilirsiniz.

GameLoop Tencent Eski Sürümleri

 

 

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
GameLoop Tencent 11.0.16777.224 (Kasım 2019) İndir Kasım 2019 4.8 MB.
GameLoop Tencent 11.0.16777.224 (Ocak 2020) İndir Ocak 2020 4.9 MB.
GameLoop Tencent 1.0.0.1 İndir Nisan 2021 1.3 MB.

GameLoop Tencent Hakkında

Tencent GameLoop diğer adı ile Tencent Game Loop Android belli oyunları bilgisayarda oynamanıza yarayan Windows işletim sisteminde çalışan yazılımdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

GameLoop Tencent 11.0.16777.224 (Kasım 2019)
GameLoop Tencent 11.0.16777.224 (Ocak 2020)
GameLoop Tencent 1.0.0.1

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

3 Yorum Var “GameLoop Tencent Eski Sürüm İndir”

  1. S.a arkadaşlar sizde de aynı sorun oluyor mu? PUBG mobile de klavye muse çok nadir çalışıyor. Kendi kendine sağa sola gidiyor. Klavye pasif kalıyor ve kendi basına oynuyor. Ben müdahale edemiyorum.

    Oyunda her şeyi denedim tuş ataması yaptım klavye ataması mouse ama nafile olmadı. Geri sildim tekrar kurdum yine olmadı neden anlamadım. İşlemcim ana kart her şey iyi kasam yeni topladım neden olabilir?

    1. Selam Kazım Bey, saat olarak uzun sürede indirdiğinizi anlıyoruz. İnternet bağlantınızın hızından kaynaklı bir sorun yaşıyorsunuz. Online indirme de olsa internet bağlantınız hızlı ya da normal düzeyde olması gerekir.