GameLoop Tencent Eski Sürüm İndir

GameLoop ile Android oyunlardan olan Call of Duty: Mobile, Pubg mobil, Free Fire, Brawl Stars gibi Android oyunlarını bilgisayar ortamında oynayabilirsiniz.

GameLoop Tencent Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
GameLoop Tencent 11.0.16777.224 (Kasım 2019) İndir Kasım 2019 4.8 MB
GameLoop Tencent 11.0.16777.224 (Ocak 2020) İndir Ocak 2020 4.9 MB
GameLoop Tencent 1.0.0.1 İndir Nisan 2021 1.3 MB

GameLoop Tencent Hakkında

Tencent GameLoop diğer adı ile Tencent Game Loop Android belli oyunları bilgisayarda oynamanıza yarayan Windows işletim sisteminde çalışan yazılımdır.

Reklam Alanı
Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

GameLoop Tencent 11.0.16777.224 (Kasım 2019)
GameLoop Tencent 11.0.16777.224 (Ocak 2020)
GameLoop Tencent 1.0.0.1

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Reklam Alanı

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.

5 Yorum

 1. Ergün Çıldır 22 Ağustos 2022

  Windows 7 işletim sisteminde ve düşük ekran kartında çalışıyor mu, Windows 7 için kullanan var mı?

  1. Fikret 31 Temmuz 2023

   Ergün Çıldır Windows 7 kullanmıyorum ama Windows 8.1 kullanıyorum.

 2. Mete Özen 12 Haziran 2021

  S.a arkadaşlar sizde de aynı sorun oluyor mu? PUBG mobile de klavye muse çok nadir çalışıyor. Kendi kendine sağa sola gidiyor. Klavye pasif kalıyor ve kendi basına oynuyor. Ben müdahale edemiyorum.

  Oyunda her şeyi denedim tuş ataması yaptım klavye ataması mouse ama nafile olmadı. Geri sildim tekrar kurdum yine olmadı neden anlamadım. İşlemcim ana kart her şey iyi kasam yeni topladım neden olabilir?

 3. Kazım Polat 17 Mart 2021

  10 bin saatta anca indiriyor.

  1. Moderatör 17 Mart 2021

   Selam Kazım Bey, saat olarak uzun sürede indirdiğinizi anlıyoruz. İnternet bağlantınızın hızından kaynaklı bir sorun yaşıyorsunuz. Online indirme de olsa internet bağlantınız hızlı ya da normal düzeyde olması gerekir.