Gamyun Okey Online APK Eski Sürüm İndir

Online diğer Gamyun kullanıcıları ile oynayabileceğiniz Android Okey uygulamasıdır.

Gamyun Okey Online APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Gamyun Okey Online APK 1.0.3 İndirNisan 202023.5 MB
Gamyun Okey Online APK 1.11.0 İndirMart 202220.4 MB

Gamyun Okey Online APK Hakkında

Okey Online, Gamyun.net tarafından sunulan ücretsiz, reklam ve uygulama için satın alma öğeleri içeren internet çevrimiçi okey oyunudur.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Gamyun Okey Online APK 1.0.3

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

2 Yorum veya Soru Var

 1. Kemal Can Türemiş 30 Ocak 2022

  Eski sürümü yüklemek istiyorum. Yardımcı olursanız şimdiden teşekkür ederim.

  1. Moderatör 31 Ocak 2022

   Selam Kemal Bey, sayfada eski sürümü verilmiştir. İndir linkini kullanarak hemen sayfanın üstünde başlık altında eski sürümünü indirebilirsiniz.