Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 58 saniye

Yorum Yazın.

Garena Free Fire – Yıl Dönümü (Free Fire – Battlegrounds) oyununu Android cihazınızda oynayabilirsiniz. PUBG benzeri, PUBG alternatif Android oyunudur.

Garena Free Fire – Yıl Dönümü APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Garena Free Fire – Yıl Dönümü APK 1.14.0 İndir Mart 2018 208 MB.

Garena Free Fire – Yıl Dönümü APK Hakkında

Garena Free Fire – Yıl Dönümü Andorid cihazlar için hazırlanmış 10 dakika süreli 50 kişilik savaş oyunudur. PUBG oyunu için alternatif bir oyun olan Free Fire – Battlegrounds sizi oyun içine çekecek efektler ile karşınızda, Android cihazınız için oynamaya hazır.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Garena Free Fire – Yıl Dönümü APK 1.14.0

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.