Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 35 saniye

Yorum Yazın.

Genymotion emülatör programın eski sürümünü bilgisayarınıza indirerek eski sürüm genymotion çalıştırabilirsiniz.

Genymotion Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Genymotion 2.8.0 İndir Ağustos 2016 45.3 MB.
Genymotion 2.12.1 İndir Mayıs 2018 46 MB.

Genymotion Hakkında

Genymotion ücretsiz olarak Windows işletim sistemi kullanıcıları için sunmuş olan Android oyun veya uygulamaları çalıştırmaya yarayan Android Emülatörüdür.

Programın başlıca özellikleri ise komut girebilme, java ip özelliği, ekran görüntüsü veya oynanabilirliği kayıt etme bu özellik üzerinden biraz duralım. Ekran görüntüsü kayıt etme özelliğini kullanarak videolar oluşturabilirsiniz. Özellikle günümüzde oyun videolarını çekerek video paylaşım sitelerinden paylaşmak isteyenler için ideal bir programdır.

Oyunu oynuyorsunuz ve oyunun görüntüsünü video olarak kayıt edip bilgisayarınıza kayıt ettiğiniz videoyu video paylaşım sitelerinde eklemeniz bu program ile kolay ve sorunsuz olacaktır.

Diğer özellikleri ise hızlı ve sistem kaynaklarını az kullanmasıdır. Android emülatörlerde en can sıkıcı durum bilgisayarı kasması ve sistemi çok fazla derece meşgul etmesidir. Bu program sistem kaynaklarını az kullanarak size hızlı oyun veya Android uygulaması açma ve oynama imkânı sunmaktadır.

Bilgisayarınız yeni ise özellikle bu android uygulamasını kullanmanızı tavsiye ederiz. Fakat bilgisayarınız Windows 8.1 altında 2 GB. ram bellekten daha da düşükse bu sever size LDPlayer Android emülatörünü kullanmanızı tavsiye ediyoruz. LDPlayer Windows 8.1 altı işletim sistemi ve 2 GB. altı ram bellek için daha iyi performans veren Windows yazılımıdır.

Genymotion 2.8.0 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.