Genymotion (BlueStacks Alternatifi) Eski Sürüm İndir

Genymotion emülatör programını bilgisayarınıza indirerek Denymotion yazılımını çalıştırabilirsiniz.

Genymotion Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Genymotion 2.8.0 İndir Ağustos 2016 45.4 MB
Genymotion 2.12.1 İndir Mayıs 2018 46 MB
Genymotion 3.1.0 İndir Nisan 2020 34.4 MB

Genymotion Hakkında

Genymotion ücretsiz olarak Windows işletim sistemi kullanıcıları için sunmuş olan Android oyun veya uygulamaları çalıştırmaya yarayan Android Emülatörüdür.

Reklam Alanı

Programın başlıca özellikleri ise komut girebilme, java ip özelliği, ekran görüntüsü veya oynanabilirliği kayıt etme bu özellik üzerinden biraz duralım. Ekran görüntüsü kayıt etme özelliğini kullanarak videolar oluşturabilirsiniz. Özellikle günümüzde oyun videolarını çekerek video paylaşım sitelerinden paylaşmak isteyenler için ideal bir programdır.

Oyunu oynuyorsunuz ve oyunun görüntüsünü video olarak kayıt edip bilgisayarınıza kayıt ettiğiniz videoyu video paylaşım sitelerinde eklemeniz bu program ile kolay ve sorunsuz olacaktır.

Diğer özellikleri ise hızlı ve sistem kaynaklarını az kullanmasıdır. Android emülatörlerde en can sıkıcı durum bilgisayarı kasması ve sistemi çok fazla derece meşgul etmesidir. Bu program sistem kaynaklarını az kullanarak size hızlı oyun veya Android uygulaması açma ve oynama imkânı sunmaktadır.

Bilgisayarınız yeni ise özellikle bu android uygulamasını kullanmanızı tavsiye ederiz. Fakat bilgisayarınız Windows 8.1 altında 2 GB RAM bellekten daha da düşükse bu sever size LDPlayer Android emülatörünü kullanmanızı tavsiye ediyoruz. LDPlayer Windows 8.1 altı işletim sistemi ve 2 GB altı RAM bellek için daha iyi performans veren Windows yazılımıdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Genymotion 2.8.0
Genymotion 3.1.0

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Kategori: Windows Etiket:
Reklam Alanı

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.