Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 33 saniye

Yorum Yazın.

İndirme yöneticisi olan GetRight için eski sürümleri site içeriğinde bularak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

GetRight Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
GetRight 4.5.1.0 İndir Ocak 2001 2.1 MB.
GetRight 5.2a İndir Kasım 2004 3 MB.
GetRight 6.5 İndir Ocak 2011 4.9 MB.

GetRight Hakkında

GetRight eskilerden olan bir indirme yöneticisi programıdır. Headlight Software tarafından sunulan deneme sürümü olarak piyasaya sunulmaktadır.

GetRight ile internet üzerinden tekli veya çoklu indirme yapabilirsiniz. Programın üstün özelliği indirme işleminizin yarıda kesilmesi durumunda tekrar kaldığı yerden devam etmesidir. İndirme dosyanız büyük olabilir belli bir boyutta kadar indirdiğinizde internet kesintisi veya elektrik kesintisinde indirme başarısız olacağından tekrar baştan indirme zorunda kalabilirsiniz.

İşte bu durumda sizin yardımınıza GetRight koşuyor. İndirme sırasında internet kesilse dahi internetiniz tekrar geldiğinde GetRight ile kaldığı yerden devam edebiliyorsunuz. Bu da size zamandan kazandırdığı gibi bir daha baştan uğraşmanıza gerek kalmıyor. Bir de şöyle kullanabilmeniz mümkün.

Diyelim birçok indirme yapıyorsunuz ve internet bağlantınız indirmelerin fazlalığı ile yavaşladı, internet sitelerini gezemeyecek hale geldiniz sayfalar bağlantı yavaşlığı ile sayfalar çok geç açılıyor siz internet üzerinde işiniz var belirli yerleri gezmelisiniz. Bu durumda indirmelerin tümünü veya belirli bir kısmını durdurabilir internet gezintinizi yapabilir ve kaldığınız yerden indirmeye ne zaman isterseniz devam edebilirsiniz.

Sayfa içerisinde GetRight için eski sürümler sürüm numarası, yayınlanma tarihi olarak indirmeniz için verilmiştir. İndirmek istediğiniz eski sürüme dokunarak bilgisayarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

GetRight 4.5.1.0 Eski Sürümü Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.