Yorum Yazın

GOM Player için eski sürümü sayfa içerisinde bilgisayarınıza indirerek Windows işletim sisteminde GOM Player eski sürümünü çalıştırabilirsiniz.

GOM Player Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
GOM Player 2.3.26.5283 İndir Ocak 2018 22.2 MB.
GOM Player 2.3.33.5294 İndir Eylül 2018 23 MB.
GOM Player 2.3.40.5302 İndir Nisan 2019 24.4 MB.

GOM Player Hakkında

GOM Player, Gretech Corp tarafından geliştirilen ve kullanıcıları kullanımına sunulan ücretsiz fakat reklâm içeren video ve ses dosyalarını bilgisayarınızda oynatmaya yarayan hızlı bir oynatma yazılımıdır.

Popüler avi, mpeg, wav, mp3 video ve ses uzantılarında yanında pls, asx ve diğer uzantıları oynatabildiği gibi yazılıma ayrıca codec paketi kurmadan birçok ses ve video uzantılarını oynatırsınız.

Programın diğer üstün özellikleri ise indirmekte olduğunuz video ve ses dosyalarını indirme tamamlanması dahi indirdiğiniz yere kadar oynatmanıza izin vermektedir. Bu şekilde indirmiş olduğunuz ses ve video dosyalarını indirmeden önce fikir sahibi olabiliyorsunuz. Sürükle bırak özelliği sayesinden ses ve video dosyalarını anında hızlı bir şekilde açabilmeniz de mümkün.

Türkçe dil seçimi de dâhil birçok dilde çalışma, çalıştırmak istediğiniz video ve ses uzantıları seçebilme, skin yani görünümü değiştirebilme, altyazı bulucu. Küçük ekran ya da tam ekran olarak çalıştırma, 360 derece döndürme, ileri, geri hızlı veya yavaş oynatma, video süresini ileri veya geri olarak kalan süreyi görme gibi özelliklere sahiptir.

GOM Player, Windows 10 da dâhil olmak üzere Windows işletim sisteminin hepsinde çalışmakta olup, 32 bit veya 64 bit kullanıcıları ayrı, ayrı indirmeleri gerekmez. Tek bir dosya ile her ikisi içinde kurulum yapılmaktadır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
GOM Player 2.3.26.5283
GOM Player 2.3.33.5294
GOM Player 2.3.40.5302

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.