GOM Player Eski Sürüm İndir

GOM Player için eski sürümü sayfa içerisinde bilgisayarınıza indirerek Windows işletim sisteminde GOM Player eski sürümünü çalıştırabilirsiniz.

GOM Player Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
GOM Player 2.3.26.5283 İndir Ocak 2018 22.2 MB
GOM Player 2.3.33.5294 İndir Eylül 2018 23 MB
GOM Player 2.3.40.5302 İndir Nisan 2019 24.4 MB

GOM Player Hakkında

GOM Player, Gretech Corp tarafından geliştirilen ve kullanıcıları kullanımına sunulan ücretsiz fakat reklâm içeren video ve ses dosyalarını bilgisayarınızda oynatmaya yarayan hızlı bir oynatma yazılımıdır.

Popüler avi, mpeg, wav, mp3 video ve ses uzantılarında yanında pls, asx ve diğer uzantıları oynatabildiği gibi yazılıma ayrıca codec paketi kurmadan birçok ses ve video uzantılarını oynatırsınız.

Programın diğer üstün özellikleri ise indirmekte olduğunuz video ve ses dosyalarını indirme tamamlanması dahi indirdiğiniz yere kadar oynatmanıza izin vermektedir. Bu şekilde indirmiş olduğunuz ses ve video dosyalarını indirmeden önce fikir sahibi olabiliyorsunuz. Sürükle bırak özelliği sayesinden ses ve video dosyalarını anında hızlı bir şekilde açabilmeniz de mümkün.

Türkçe dil seçimi de dâhil birçok dilde çalışma, çalıştırmak istediğiniz video ve ses uzantıları seçebilme, skin yani görünümü değiştirebilme, altyazı bulucu. Küçük ekran ya da tam ekran olarak çalıştırma, 360 derece döndürme, ileri, geri hızlı veya yavaş oynatma, video süresini ileri veya geri olarak kalan süreyi görme gibi özelliklere sahiptir.

GOM Player, Windows 10 da dâhil olmak üzere Windows işletim sisteminin hepsinde çalışmakta olup, 32 bit veya 64 bit kullanıcıları ayrı, ayrı indirmeleri gerekmez. Tek bir dosya ile her ikisi içinde kurulum yapılmaktadır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

GOM Player 2.3.26.5283
GOM Player 2.3.33.5294
GOM Player 2.3.40.5302

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.