Yorum Yazın - 2 Yorum Var

GPU Shark için eski sürümü sayfada bularak eski sürüm olan GPU Shark yazılımını bilgisayarınıza indirerek kullanabilirsiniz.

GPU Shark Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
GPU Shark 0.12.2.0 İndir Aralık 2018 576 KB.
GPU Shark 0.14.0.0 İndir Temmuz 2019 384 KB.

GPU Shark Hakkında

GPU Shark, NVIDIA GeForce and AMD/ATI Radeon ekran kartlarını detaylı olarak inceleme imkanı sunan ücretsiz bir yazılımdır. Ekran kartı sıcaklığını, ekran kartınızın detaylı bilgisini, hızını gösteren bu yazılım ekran kartınızın işlemi hakkında bilgi sahibi olmanızı amaçlamaktadır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

GPU Shark 0.12.2.0
GPU Shark 0.14.0.0

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

2 Yorum Var “GPU Shark Eski Sürüm İndir”

    1. Merhaba Sait Bey, giremediğiniz ve yarım, çeyrek olan nedir? Lütfen biraz daha detaylandırır mısınız? Size yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. Fakat bu şekilde sorunuzdan hiçbir şey anlamadık.