Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 57 saniye

Yorum Yazın.

GPU Shark için eski sürümü sayfada bularak eski sürüm olan GPU Shark yazılımını bilgisayarınıza indirerek kullanabilirsiniz.

GPU Shark Eski Sürümleri

 

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
GPU Shark 0.12.2.0 İndir Aralık 2018 576 KB.
GPU Shark 0.14.0.0 İndir Temmuz 2019 384 KB.

GPU Shark Hakkında

GPU Shark, NVIDIA GeForce and AMD/ATI Radeon ekran kartlarını detaylı olarak inceleme imkanı sunan ücretsiz bir yazılımdır. Ekran kartı sıcaklığını, ekran kartınızın detaylı bilgisini, hızını gösteren bu yazılım ekran kartınızın işlemi hakkında bilgi sahibi olmanızı amaçlamaktadır.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

GPU Shark 0.12.2.0 Eski Sürümü Görünümü
GPU Shark 0.14.0.0

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.