grepWin (Dosyalar İçinde Metin Arama) Eski Sürüm İndir

grepWin bir dosya veya yüzlerce hatta sınırsız bir klasör içerisinde bulunan dosyalar içinde yazdığınız metni arayarak bulmanıza yarayan ücretsiz programıdır.

grepWin Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
grepWin 1.9.0 (64 bit) İndir Ekim 2018 780 KB
grepWin 1.9.0 (32 bit) İndir Ekim 2018 720 KB
grepWin 1.9.1 (64 bit) İndir Ocak 2019 553 KB
grepWin 1.9.1 (32 bit) İndir Ocak 2019 494 KB
grepWin 1.9.2.831 (64 bit) İndir Temmuz 2019 548 KB
grepWin 1.9.2.831 (32 bit) İndir Temmuz 2019 486 KB

grepWin Hakkında

grepWin, ile bilgisayarınızda bulunan tüm belge, metin, dosyalarda belirli yazıyı atarak bulabilir veya aratarak yeni yazı ile değiştirme işlemi yapabilirsiniz.

Binlerde dosya içerisinde bir yazı veya kod aramak ne kadar zor değil mi? Aç ara bul vs. çok zaman almaz mı? grepWin bu zaman alan işlemi sizin için kolaylaştırmaktadır. Bilgisayarda nerede aratma yapsını istiyorsanız klasörün yerini gösterek sadece arama butonuna basınız. Alt tarafta o yazdığınız metin ile alakalı olan tüm dosyaları size gösterecektir. Size sadece dosyayı altan seçmek kalacaktır.

Programcı, web tasarımcı, yazmış olduğun notu nereye yazdığını ya da metin aramaya ihtiyaç duyan herkes basit bir şekilde programı bilgisayarında kullanabilir. Site içerisinde başta da beyan ettiğmiz üzere eski sürüm yer almaktadır.

İndirdiğimiz sürümün aksi indirme seçeğinde belirtilmedikçe Windows 32 bit işletim sistemine sahip olan Windows kullanıcıları 32 bir olan eski sürümünü, sürümlerini, 64 bit yapıya sahip olan Windows kullanıcıları 64 bit olan sürümlerinden hangisini indirmek istiyorsa indirerek kurması gerekmektedir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

grepWin 1.7.1.720
grepWin 1.9.0
grepWin 1.9.1
grepWin 1.9.2.831

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Kategori: Windows Etiket:

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.