Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 36 saniye

Yorum Yazın.

grepWin bir dosya veya yüzlerce hatta sınırsız bir klasör içerisinde bulunan dosyalar içinde yazdığınız metni arayarak bulmanıza yarayan ücretsiz programıdır. Burada yer alan sürümler sitenin doğası gereği eski sürüm olup güncel sürüm değildir.

grepWin Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
grepWin 1.9.0 (64 bit) İndir Ekim 2018 780 KB.
grepWin 1.9.0 (32 bit) İndir Ekim 2018 720 KB.
grepWin 1.9.1 (64 bit) İndir Ocak 2019 553 KB.
grepWin 1.9.1 (32 bit) İndir Ocak 2019 494 KB.

grepWin Hakkında

grepWin, ile bilgisayarınızda bulunan tüm belge, metin, dosyalarda belirli yazıyı atarak bulabilir veya aratarak yeni yazı ile değiştirme işlemi yapabilirsiniz.

Binlerde dosya içerisinde bir yazı veya kod aramak ne kadar zor değil mi? Aç ara bul vs. çok zaman almaz mı? grepWin bu zaman alan işlemi sizin için kolaylaştırmaktadır. Bilgisayarda nerede aratma yapsını istiyorsanız klasörün yerini gösterek sadece arama butonuna basınız. Alt tarafta o yazdığınız metin ile alakalı olan tüm dosyaları size gösterecektir. Size sadece dosyayı altan seçmek kalacaktır.

Programcı, web tasarımcı, yazmış olduğun notu nereye yazdığını ya da metin aramaya ihtiyaç duyan herkes basit bir şekilde programı bilgisayarında kullanabilir. Site içerisinde başta da beyan ettiğmiz üzere eski sürüm yer almaktadır.

İndirdiğimiz sürümün aksi indirme seçeğinde belirtilmedikçe Windows 32 bit işletim sistemine sahip olan Windows kullanıcıları 32 bir olan eski sürümünü, sürümlerini, 64 bit yapıya sahip olan Windows kullanıcıları 64 bit olan sürümlerinden hangisini indirmek istiyorsa indirerek kurması gerekmektedir.

grepWin 1.9.0 Eski Sürüm Görünümü
grepWin 1.9.1

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.