Hakkımızda

Eskisurumu.com ile sizlere yazılımların eski sürümlerini indirme imkânı vermektedir. Herhangi bir sebeple herhangi bir yazılımın eski sürümünü arayarak indirmek isteyebilirsiniz.

Eskisurumu.com – Hakkımızda

Eski sürüm yazılımları Android, Windows, Linux, macOS diğer işletim sisteminiz için indirerek kullanabilirsiniz. Yazılımlar için sürümünün yayın tarihi, sürümün boyutunu ve diğer sürümle alakalı bilgileri sayfa içerisinde bulabilirsiniz.

Siteyi her platformda oldukça sade ve anlaşılır olmasına özen gösterdik. Site hakkında görüşleriniz için sayfada bulunan iletişim mail adresini kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Sitede bulunan tüm eski sürümler yapımcı tarafından verildiği şekilde yazılımın eski sürümünü indirmesi için hazırlanmıştır. Sitenin yazılım yapımcıları ile hiçbir bağı ve ilişkisi yoktur.

Sitedeki içeriğin kullanımından oluşabilecek herhangi bir zarardan dolayı site sorumlu tutulamaz.

Siteden indirmiş olduğunuz dosyalara virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir. Sitede bulunan tüm görsel, logo veya diğer materyalleri hakları ilgili firma veya kurumlara aittir.

Bu sitede bulunan bilgilerin doğruluğu hiçbir şekilde garanti edilmemektedir.

Eskisurumu.com 2017 yılından beri aktif olarak hizmetinizdeyiz.

İletişim Mail: biz @ eskisurumu.com

Uyar – Kaldır

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri biz @ eskisurumu.com adresinden ulaşabilirler. Bu e-posta adresine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.