Eskisurumu.com ile sizlere programların eski sürümlerini indirme imkânı vereceğiz. Herhangi bir sebeple herhangi bir programın eski sürümünü arayarak indirmek isteyebilirsiniz.

Siz ziyaretçilere eskisurumu.com web adresini sunmak ve geliştirme için buradayız. Site içerisinde ilgili programların eski sürümleri bularak indirebileceksiniz. Ayrıca bu sürümler hakkında aynı sayfada sizlere bilgilerde sunacağız.

Eskisurumu.com Hakkımızda

Programının sürümünün ne zaman yayına girildiği yani ilgili sürümün yayın tarihi, sürümün boyutunu ve diğer sürümle alakalı bilgileri sayfa içerisinde bulabileceksiniz. İstediğiniz programın hangi sürümünü seçerek sadece indir demek ve bilgisayarınıza inmesini beklemek yeterli olacaktır. İndirme istediğiniz sayfada yorumları da bulabileceksiniz. İsterseniz siz yorum yapabileceksiniz.

Eski sürüm ihtiyacınızı güvenle site içerisinden indirerek rahatlıkla bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan bilgileri elimizden geldiğinizce açık bir şekilde sizlere sunmaya çalıştık. Başta da söylediğimiz gibi sadece size bilgileri okumak ve istediğiniz sürümü bilgisayarınıza indirmek kalacaktır.

Eski sürümün ne demek olduğunu bilmeyenler olabilir bu sebepten dolayı size eski sürüm mevcut olan sürümün daha önceki sürümleri anlamına gelmektedir. Bir program indirilmeye sunulduğunda sürümü ile birlikte indirilmeye sunulur.

Programların genellikle tümünde sürüm bulunmaktadır. Bu sürüm programcının tarafından belirlenir ve indirmeye hazırlanır. Her sürüm için yeni güncellemeler ve farklılıklar programcı tarafından eklenir, düzeltilir ya da değiştirilir.

Programların eski sürümleri edinmek ve indirmek istiyorsanız Eskisurum.com sizin ihtiyacınıza göre olanın en iyisi sunmaya çalışır ve çalışacaktır.

Eskisurumu.com 2017 yılından beri aktif olarak hizmetinizdeyiz.

Sitedeki içeriğin kullanımından olaşabilecek herhangi bir zarardan dolayı site sorumlu tutulamaz. Siteden indirmiş olduğunuz dosyalara virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.