Hamachi Eski Sürüm İndir

Ücretsiz Hamachi edinerek bilgisayarınıza yine ücretsiz olarak indirin, kullanın.

Hamachi Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Hamachi 0.9.9.9 İndir Ağustos 2005 634 KB
Hamachi 1.0.2.1 İndir Nisan 2007 974 KB
Hamachi 2.2.0.579 İndir Haziran 2017 9.3 MB
Hamachi 2.2.0.633 İndir Nisan 2019 7 MB

Hamachi Hakkında

Hamachi özel VPN uygulama yazılımıdır. Bu uygulama size çevrimiçi VPN veya ağ kurmanızı sağlar. Güvenli ve hiç bir ayar gerektirmeden direk olarak VPN veya Lan ağı ile anında kurabilirsiniz.

Reklam Alanı

Her VPN veya ağ için ayrı bir IP adresi atar bu şekilde diğer kişiler sizin bağlı olduğunuz IP adresine bağlanarak onlarla iletişim sağlarsınız. Bu özelliklerin tümü sadece programda 5 kişi ile sınırlıdır. Ağa sadece 5 kişi bağlanır ve bağlandığı IP adresinde 5 kişi işlem yapabilir. Ortak bir ağda tüm arkadaşlar ile iletişim kurun onlarla veri alışverişini hızlı ve güvenli bir şekilde bilgisayarınızda paylaşımda bulunun.

LogMeIn Inc tarafından yayınlanan ücretsiz fakat sınırlama olarak sunulan bir yazılımdır. İlk olarak 2005 yılında yayınlanan günümüze kadar birçok versiyonu bulunmaktadır.

Hamachi eski sürümleri indirmek için verilmiştir. Sürümlerin numaraları, eski sürümün yayınlanma tarihleri ve indirme boyutları verilmiştir. İstediğiniz sürümün üzerine sayfada dokunarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

İndirmiş olduğunuz eski sürüm aksi belirtilmedikçe Windows işletim sistemlerinin tümünde 32 bit veya 64 bit olarak çalışabilmektedir. Sayfa içerisinde eğer 32 bit veya 64 bit için olursa bunu indirme yerinin hemen yanında (32 Bit) veya (64 Bit) olarak yazarız.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Hamachi 1.0.2.1
Hamachi 2.2.0.579

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Reklam Alanı

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.