Yorum Yazın

Ücretsiz Hamachi edinerek bilgisayarınıza yine ücretsiz olarak indirin, kullanın.

Hamachi Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Hamachi 0.9.9.9 İndir Ağustos 2005 634 KB.
Hamachi 1.0.2.1 İndir Nisan 2007 974 KB.
Hamachi 2.2.0.579 İndir Haziran 2017 9.3 MB.
Hamachi 2.2.0.633 İndir Nisan 2019 7 MB.

Hamachi Hakkında

Hamachi özel VPN uygulama yazılımıdır. Bu uygulama size çevrimiçi VPN veya ağ kurmanızı sağlar. Güvenli ve hiç bir ayar gerektirmeden direk olarak VPN veya Lan ağı ile anında kurabilirsiniz.

Her VPN veya ağ için ayrı bir IP adresi atar bu şekilde diğer kişiler sizin bağlı olduğunuz IP adresine bağlanarak onlarla iletişim sağlarsınız. Bu özelliklerin tümü sadece programda 5 kişi ile sınırlıdır. Ağa sadece 5 kişi bağlanır ve bağlandığı IP adresinde 5 kişi işlem yapabilir. Ortak bir ağda tüm arkadaşlar ile iletişim kurun onlarla veri alışverişini hızlı ve güvenli bir şekilde bilgisayarınızda paylaşımda bulunun.

LogMeIn Inc tarafından yayınlanan ücretsiz fakat sınırlama olarak sunulan bir yazılımdır. İlk olarak 2005 yılında yayınlanan günümüze kadar birçok versiyonu bulunmaktadır.

Hamachi eski sürümleri indirmek için verilmiştir. Sürümlerin numaraları, eski sürümün yayınlanma tarihleri ve indirme boyutları verilmiştir. İstediğiniz sürümün üzerine sayfada dokunarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

İndirmiş olduğunuz eski sürüm aksi belirtilmedikçe Windows işletim sistemlerinin tümünde 32 bit veya 64 bit olarak çalışabilmektedir. Sayfa içerisinde eğer 32 bit veya 64 bit için olursa bunu indirme yerinin hemen yanında (32 Bit) veya (64 Bit) olarak yazarız.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Hamachi 1.0.2.1
Hamachi 2.2.0.579

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.