Yorum Yazın

Hamster Free ZIP Archiver yazılımını bilgisayarınıza indirerek kullanabilirsiniz.

Hamster Free ZIP Archiver Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Hamster Free ZIP Archiver 3.0.0.68 İndir Mayıs 2015 9.5 MB.
Hamster Free ZIP Archiver 4.0.0.59 İndir Eylül 2018 13 MB.

Hamster Free ZIP Archiver Hakkında

Hamster Free ZIP Archiver, HAMSTER soft tarafından yazılmış olan Windows kullanıcıları ücretsiz olarak sunulan kullanılması kolay, ara yüzü karışık olmayan, sürekle bırak özelliği ile çalışan veri sıkıştırma ve sıkıştırılmış verileri açma programıdır.

Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Tema özelleştirebilir ve rengi istediği renk olarak seçilebilir. Cloud Storage bulut depolama ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Bu şekilde arşivlerinizi bulut depolama imkânı ile program ile birlikte taşıyabilirsiniz. Popüler uzantılar olan .rar, .zip ve .7z uzantılı dosyalarda ücretsiz kolaylıkla arşiv açma işlemi yapabilirsiniz.

Hamster Free ZIP Archiver için sayfa içerisinde eski sürüm numarası, yayınlanma tarihi ve indirme boyut detayı verilmektedir. Program temiz olup sadece kendi sitesine bağlandığından bazı virüs programlarından siteyi engellediğine dair uyarı alabilirsiniz. Bunun sebebi virüs koruma programlarının programı değil bilgi vermek amacı ile bağlandığı kendi sitesini zararlı yazılım olarak görmesinden kaynaklanmaktadır.

İndirmeyi bunlara göre dikkate alarak yapmanızı tavsiye ederiz. İsterseniz bu program alternatifi daha yüzlerce sıkıştırma, açma ve sıkıştırma ile alakalı eski sürümleri site içerisinde bulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken “Eski Sürüm Sıkıştırma ve Açma Programları” sayfasına giderek istediğiniz eski sürümü bilgisayarınıza indirmeniz olacaktır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Hamster Free ZIP Archiver 3.0.0.68
Hamster Free ZIP Archiver 4.0.0.59

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.