Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 50 saniye

Yorum Yazın.

Hamster Free ZIP Archiver yazılımını bilgisayarınıza indirerek kullanabilirsiniz.

Hamster Free ZIP Archiver Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Hamster Free ZIP Archiver 3.0.0.68 İndirMayıs 20159.5 MB.
Hamster Free ZIP Archiver 4.0.0.59 İndirEylül 201813 MB.

Hamster Free ZIP Archiver Hakkında

Hamster Free ZIP Archiver, HAMSTER soft tarafından yazılmış olan Windows kullanıcıları ücretsiz olarak sunulan kullanılması kolay, ara yüzü karışık olmayan, sürekle bırak özelliği ile çalışan veri sıkıştırma ve sıkıştırılmış verileri açma programıdır.

Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Tema özelleştirebilir ve rengi istediği renk olarak seçilebilir. Cloud Storage bulut depolama ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Bu şekilde arşivlerinizi bulut depolama imkânı ile program ile birlikte taşıyabilirsiniz. Popüler uzantılar olan .rar, .zip ve .7z uzantılı dosyalarda ücretsiz kolaylıkla arşiv açma işlemi yapabilirsiniz.

Hamster Free ZIP Archiver için sayfa içerisinde eski sürüm numarası, yayınlanma tarihi ve indirme boyut detayı verilmektedir. Program temiz olup sadece kendi sitesine bağlandığından bazı virüs programlarından siteyi engellediğine dair uyarı alabilirsiniz. Bunun sebebi virüs koruma programlarının programı değil bilgi vermek amacı ile bağlandığı kendi sitesini zararlı yazılım olarak görmesinden kaynaklanmaktadır.

İndirmeyi bunlara göre dikkate alarak yapmanızı tavsiye ederiz. İsterseniz bu program alternatifi daha yüzlerce sıkıştırma, açma ve sıkıştırma ile alakalı eski sürümleri site içerisinde bulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken “Eski Sürüm Sıkıştırma ve Açma Programları” sayfasına giderek istediğiniz eski sürümü bilgisayarınıza indirmeniz olacaktır.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
Hamster Free ZIP Archiver 3.0.0.68
Hamster Free ZIP Archiver 4.0.0.59

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.