Hamster Free ZIP Archiver Eski Sürüm İndir

Hamster Free ZIP Archiver yazılımını bilgisayarınıza indirerek kullanabilirsiniz.

Hamster Free ZIP Archiver Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Hamster Free ZIP Archiver 3.0.0.68 İndir Mayıs 2015 9.5 MB
Hamster Free ZIP Archiver 4.0.0.59 İndir Eylül 2018 13 MB

Hamster Free ZIP Archiver Hakkında

Hamster Free ZIP Archiver, HAMSTER soft tarafından yazılmış olan Windows kullanıcıları ücretsiz olarak sunulan kullanılması kolay, ara yüzü karışık olmayan, sürekle bırak özelliği ile çalışan veri sıkıştırma ve sıkıştırılmış verileri açma programıdır.

Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Tema özelleştirebilir ve rengi istediği renk olarak seçilebilir. Cloud Storage bulut depolama ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Bu şekilde arşivlerinizi bulut depolama imkânı ile program ile birlikte taşıyabilirsiniz. Popüler uzantılar olan .rar, .zip ve .7z uzantılı dosyalarda ücretsiz kolaylıkla arşiv açma işlemi yapabilirsiniz.

Hamster Free ZIP Archiver için sayfa içerisinde eski sürüm numarası, yayınlanma tarihi ve indirme boyut detayı verilmektedir. Program temiz olup sadece kendi sitesine bağlandığından bazı virüs programlarından siteyi engellediğine dair uyarı alabilirsiniz. Bunun sebebi virüs koruma programlarının programı değil bilgi vermek amacı ile bağlandığı kendi sitesini zararlı yazılım olarak görmesinden kaynaklanmaktadır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Hamster Free ZIP Archiver 3.0.0.68
Hamster Free ZIP Archiver 4.0.0.59

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.