Yorum Yazın

HDCleaner Windows optimizasyon programının eski sürümünü bilgisayarınıza indirerek eski sürüm HDCleaner ile Windows 10’da dahil olmak üzere bilgisayarınızın bakımı rahatlıkla yapabilirsiniz.

HDCleaner Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
HDCleaner 1.131 İndir Haziran 2018 5.4 MB.
HDCleaner 2018-1.135 İndir Temmuz 2018 5.6 MB.
HDCleaner 1.252 İndir Temmuz 2019 14 MB.

HDCleaner Hakkında

HDCleaner, Kurt Zimmermann tarafından hazırlanan ve Windows kullanıcıların kullanımına sunulmuş olan ücretsiz bakım programlarındandır.

Windows işletim sisteminiz zamanla kullandıkça performansı gözle gözükür şekilde düşecek ve bilgisayarınızın yavaşladığının farkına ister istemez varacaksınız.

Gerek çok sayıda program, veri yükleme ve silme olsun gerek programları kurup daha sonra düzgün bir şekilde silmemeden dolayı kaynaklanan sorunlar olsun bilgisayarınızın gittikçe yavaşlar.

Özellikle de bu duruma el atmadan optimizasyon yapmadan kullanmaya devam ederseniz ileri günlerde Windows işletim sistemin bakım yapılmadığından dolayı daha da yavaşlayacak program veya diğer yazımları açmada zorlanacaktır.

Bu durumda sizin bir bilgisayar bakım programına ihtiyacınız olabilir ve bilgisayarınızın performansını HDCleaner ile temizleme işlemi yaparak artırabilirsiniz. Program ile kayıt defteri düzenleme, gereksiz kayıt girdileri düzeltme, gereksiz programları kaldırma, internet tarayıcısı bakımları, güvenlik ayarları, internet ayarları, hard disk içerisinde bulunan gereksiz verileri temizleyebilir bunlara bakım yapabilirsiniz.

Programın kurulumu basit olup Türkçe dil seçimi bulunmaktadır. Bilgisayarınızın eğer Türkçe dilde ise otomatik kurulum ve program açılışı Türkçe olacaktır. Bu şekilde Türkçe olması sebebi ile daha programı daha rahat kullanabilme imkânı bulabileceksiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
HDCleaner 1.131
HDCleaner 2018-1.135
HDCleaner 1.252

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.