Yorum Yazın - 2 Yorum Var

Androd cihazlar için kelime oyunudur.

He2 Apps Kelimelik APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
He2 Apps Kelimelik APK 6.0.7 İndir Aralık 2019 29.9 MB.
He2 Apps Kelimelik APK 6.1 İndir Ocak 2020 29.9 MB.

He2 Apps Kelimelik APK Hakkında

Kelimelik APK, He2 Apps tarafından sunulan ve geliştirilen zeka oyunlarından kelime oyunudur. Ücretsiz, reklam ve oyun için satın alma öğeleri içerir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

He2 Apps Kelimelik APK 6.0.7
Kategori: Mobil Etiket:

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

2 Yorum Var “He2 Apps Kelimelik APK Eski Sürüm İndir”

  1. Kelimeliğe oynamak istiyorum. Yükle gözüküyor ama oynıyamıyorum lütfen tabletime yüklemeyi yapınız.

    1. Selamlar Reyhan Hanım, tabletinizde Android işletim sistemi kurulu ise indirdiğiniz APK dosyasını izin vererek yüklüyorsunuz. Tabletinizde ki işletim sistemi Android olması gerekir.