Yorum Yazın

Bilgisayarınızda özellikle internet tarayıcınıza bulaşan zararlı yazılımları temizleme görevi yapan HijackThis’ı sayfada indirerek bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

HijackThis Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
HijackThis 1.98.1 İndir Ağustos 2004 181 KB.
HijackThis 2.05 İndir Şubat 2011 380 KB.

HijackThis Hakkında

Özellikle internet tarayıcısına bulaşan zararlı yazılımı tek tuşla temizlemek HijackThis için son derece basit. Merijn tarafından geliştirilen ve tamamen ücretsiz güvenli bir zararlı yazılım tarama ve temizleme programı HijackThis ile sisteminizi taratın ve zararlı yazılımları tamamen yok edin.

HijackThis eski bir programdır. Kendisini ispat etmemiş birçok güvenlik yazılımının bulamadığı zararlı yazılımı tespit ettiği ve temizlediği gözlemlenmiştir.

İnternet tarayıcınızda zararlı yazılım varsa veya zararlı yazılım olduğundan şüphe ediyorsanız HijackThis bilgisayarınıza kurarak sisteminizi taratarak çıkan listeden zararlı yazılımı ya da yazılımları tamamen silebilir. Program size ayrıntılı bir şekilde tarama log dosyası olarak tarama sonunda program size bildirim yapmaktadır.

Kurulum gerektirmez direk olarak bilgisayarınıza indirerek taratma işlemi yapabilirsiniz. Bilgisayarınızda az yer kaplar sistemi kasmadan tarama işlemi yapar. HijackThis arka planda çalışırken sizde diğer bilgisayarınızda olan işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Bu şekilde arka planda çalışmasında sorun yoktur arka planda kendi kendine çalışacaktır. Sadece taramasını bitirdikten sonra temizleme işlemi yapmayı unutmayınız.

Tarama sonucu temizleme işlemi yapılmadığında zararlı yazılım silinemeyerek bilgisayarınızda bekleyecektir. Bu hususlara dikkat etmenizi bilgisayar güvenliğiniz için tavsiye ederiz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
HijackThis 1.98.1
HijackThis 2.05

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.