Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 33 saniye

Yorum Yazın.

Huawei cep telefonu için Android işletim sisteminizi bilgisayarınıza bağlayarak yönetme yazılımıdır

HiSuite Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
HiSuite 4.0.1.0 İndir Mayıs 2018 32.9 MB.
HiSuite 9.0.300_OVE İndir Ocak 2019 33.7 MB.

HiSuite Hakkında

Huawei Mobil HiSuite, Huawei Device. tarafından yayımlanan sadece Huawei cep telefonu için çalışan Android cep telefonunu bağlama programıdır.

Bu Android bağlama programı ile mesajlarınızı kontrol edebilir, resimlerinizi bilgisayarınıza yükleyebilir veya bilgisayarınızda olan resimleri cep telefonunuza atabilir, SD kartınızı yönetebilir, cep telefonunuz tamamını bilgisayarınıza veya belli bir bölümünü bilgisayarınıza yedek alabilir, video ve uygulamaları yönetebilirsiniz. Programı kurduktan sonra yapmanız gereken Huawei cep telefonunu bilgisayarınızın USB girişine takmak ve cihazı görmesini beklemek.

Bilgisayarınız cep telefonunu gördükten sonra istediğiniz işlemi yapmaya başlayabilirsiniz. Sayfa içerisinden programın eski sürümü verilmiştir. Programın hangi tarihte yayımlanmadığını, indirme boyutunu ve sürümünü sayfa içerisinde görerek indirebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan Huawei Mobil HiSuite tüm Windows işletim sisteminde çalışmakta olup aksi belirtilmedikçe 32 bit ve 64 bit Windows işletim sistemleri için tek kurulum dosyası indirilerek kurulum yapabilmektedir. Sadece Huawei cep telefonu için çalışmakta olup diğer Android cihazıları program görmez. Cihazınız farklı bir markaya ait ise site içerisinde Android Bağlama Programların Eski Sürümleri sayfasına giderek size uygun olan markanın yazılımının eski sürümü bularak bilgisayarınıza indirmeniz gereklidir.

HiSuite 4.0.1.0
HiSuite 9.0.300_OVE

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.