Yorum Yazın

HJSplit ile 10 GB. boyuta kadar sahip olan dosyaları bölerek bilgisayarınızda parçalayabilirsiniz.

HJSplit Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
HJSplit 2.4 İndir Temmuz 2009 90.8 KB.
HJSplit 3.0 İndir Kasım 2010 190 KB.

HJSplit Hakkında

HJSplit programı Windows işletim sisteminin tümünde çalışan, Freebyte tarafından üretilen ve geliştirilen dosya bölme programıdır.

Bazı dosya veya klasörler çok büyüktür bunu ne bir harici diske nede başka bir yere atmak hem zaman alıcı hem de zor bir işlemdir. Herhangi bir sebeple dosyaları parçalamak onları bölmek isteyebilirsiniz. İşte bu durumda sizin yardımınıza HJSplit geliyor. HJSplit 10. GB. kadar dosyaları parça, parça bölmenizi yarıyor.

Program 32 bit ve 64 bit Windows işletim sisteminde çalışabiliyor. Kurulum gerektirmiyor sadece indirerek çalıştırmanız yeterli. Bu şekilde diğer bilgisayarlar için de yine kurulum olmadan direk olarak çalıştırabiliyorsunuz. Parçalama boyutunu istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Kaç MB. parçalamasını istiyorsanız yazın ve işlemin bitmesini bekleyin. Dosyaları parçaları ayırın ve artık USB bellek CD, DVD veya diğer disklere sığsın.

İndirmiş olacağınız HJSplit eski sürümü için site içerisinde sürüm numarası, programın yayınlanma tarihi hangi eski dönemlere dayandığı ve indirme boyutuna değinilmiştir. Program sıklıkla güncellenmeyen programdır. Eski sürümleri kısıtlıdır. Bir yeni sürümü çıktığından size ondan önceki yayınlanan eski sürümleri buradan yayınlayacağız.

Bilgisayarınızda az yer kaplar silmeden başka bir yere atabilir istediğiniz zaman çalıştırarak kullanabilirsiniz, arşiv olarak saklayabilirsiniz veya site içerisinde ilerleyen zamanda yine ihtiyacınız olduğundan indirerek bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
HJSplit 2.4
HJSplit 3.0

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.