HJSplit Eski Sürüm İndir

HJSplit ile 10 GB boyuta kadar sahip olan dosyaları bölerek bilgisayarınızda parçalayabilirsiniz.

HJSplit Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
HJSplit 2.4 İndirTemmuz 200990.8 KB
HJSplit 3.0 İndirKasım 2010190 KB

HJSplit Hakkında

HJSplit programı Windows işletim sisteminin tümünde çalışan, Freebyte tarafından üretilen ve geliştirilen dosya bölme programıdır.

Bazı dosya veya klasörler çok büyüktür bunu ne bir harici diske nede başka bir yere atmak hem zaman alıcı hem de zor bir işlemdir. Herhangi bir sebeple dosyaları parçalamak onları bölmek isteyebilirsiniz. İşte bu durumda sizin yardımınıza HJSplit geliyor. HJSplit 10 GB kadar dosyaları parça, parça bölmenizi yarıyor.

Program 32 bit ve 64 bit Windows işletim sisteminde çalışabiliyor. Kurulum gerektirmiyor sadece indirerek çalıştırmanız yeterli. Bu şekilde diğer bilgisayarlar için de yine kurulum olmadan direk olarak çalıştırabiliyorsunuz. Parçalama boyutunu istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Kaç MB parçalamasını istiyorsanız yazın ve işlemin bitmesini bekleyin. Dosyaları parçaları ayırın ve artık USB bellek CD, DVD veya diğer disklere sığsın.

İndirmiş olacağınız HJSplit eski sürümü için site içerisinde sürüm numarası, programın yayınlanma tarihi hangi eski dönemlere dayandığı ve indirme boyutuna değinilmiştir. Program sıklıkla güncellenmeyen programdır. Eski sürümleri kısıtlıdır. Bir yeni sürümü çıktığından size ondan önceki yayınlanan eski sürümleri buradan yayınlayacağız.

Bilgisayarınızda az yer kaplar silmeden başka bir yere atabilir istediğiniz zaman çalıştırarak kullanabilirsiniz, arşiv olarak saklayabilirsiniz veya site içerisinde ilerleyen zamanda yine ihtiyacınız olduğundan indirerek bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

HJSplit 2.4
HJSplit 3.0

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.