Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 37 saniye

Yorum Yazın.

Yasaklı sitelere giriş programı olan Hotspot Shield APK için eski sürümleri sayfada. İndirmek için sadece istediğiniz eski sürümü dokunun.

Hotspot Shield APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Hotspot Shield APK 5.0.4 İndir Kasım 2015 13.4 MB.
Hotspot Shield APK 5.8.4 İndir Kasım 2017 13.5 MB.
Hotspot Shield APK 5.8.5 İndir Aralık 2017 13.5 MB.

Hotspot Shield APK Hakkında

Hotspot Shield ile yasaklanmış girişi engellenmiş sitelere VPN ile giriş yapabilirsiniz. Hotspot Shield aynı zamanda ip adresi ve yer güvenliğinizi de sağlar. İp adresinizi değişik ülkeden giriyor gibi göstererek size gizler ve saldırılara karşı korur.

Hotspot Shield kullanıcıları bilgilerini ve kullanıcıların yapmış oldukları işlemleri kayıt altına almaz ve gizliliği size sağlar. Cep telefonunuz ile internet üzerinden yapmış olduğunuz işlemler gizli kalır ve gözetlenmez. Hotspot Shield kullandığınızda VPN özel sunucuları sayesinden VPN hızınız yüksek olacağı gibi stabil ve güvenli bir internet gezintisine hazır olursunuz.

Hotspot Shield Android için APK eski sürümlerini sayfa içerisinde bulabilirsiniz. İndirmiş olduğunuz eski sürümler Android işletim sitemi içindir. APK dosyası olarak indirir ve direk olarak Android işletim sistemi için indirmiş olduğunuz Hotspot Shield APK dosyasını cep telefonunuzda çalıştırabilirsiniz.

Hotspot Shield APK AnchorFree GmbH tarafından kullanıma sunulan ve geliştirilen deneme sürüm Android yazılımıdır. Free yani ücretsiz kullandığınızda reklamları görürsünüz ve bant genişliğiniz kısıtlanmamaktadır. Yazılım içerisinde isterseniz sınırsız kullanımı cep telefonundan satın alabiliyor reklamları ve bant genişliğini tamamen kaldırabiliyorsunuz.

Hotspot Shield APK 5.8.5 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.