Yorum Yazın

Hotspot Shield Windows için erişimi engelli sitelere giriş yapabilir, gezinti güvenliğinizi bu program ile sağlayabilirsiniz.

Hotspot Shield Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Hotspot Shield 1.54 İndir Bilinmiyor 260 KB.
Hotspot Shield 2.06 İndir Haziran 2011 261 KB.
Hotspot Shield 3.32 İndir Ocak 2014 8.1 MB.
Hotspot Shield 5.1.5 İndir Ocak 2016 13.4 MB.
Hotspot Shield 7.5.0 İndir Aralık 2017 19 MB.
Hotspot Shield 7.15.1 İndir Kasım 2018 18.1 MB.
Hotspot Shield 9.8.7 İndir Nisan 2020 17 MB.

Hotspot Shield Hakkında

Hotspot Shield AnchorFree tarafından geliştirilen deneme sürüm olarak kullanıma izin verilen yasaklı sitelere giriş programıdır.

Herhangi bir sebepten dolayı yasaklanmış olan sitelere Hotspot Shield programını kurarak giriş yapabilirsiniz. Hotspot Shield popüler bir VPN yazılımıdır. Her ne kadar DNS adresi girerek yasaklı sitelere giriş yapsanız da DNS adresi ile bir çok siteye giremeyebilirsiniz.

Bu durumda sizin daha gelişmiş bir site giriş yazılımı olan VPN ihtiyacınız var demektedir. Bilinen en eski VPN programlarından olan Hotspot Shield yasaklı sitelere girişte gayet başarılıdır.

Tabiî ki programın eskileri de var deneme sürümü olması sebebi ile fazla sayıda reklâm bulunması ve trafik sınırınız olması bunlarında başında. Yaklaşık 10 dakika da trafik limitiniz bitiyor ve size lisansını satın almanızı istiyor ya da fazla gelen reklâmlardan büyük reklamlardan sıkılabiliyorsunuz.

Hotspot Shield size yasaklı sitelere giriş yanında IP güvenliği ve gizlilikte sağlar. Hotspot Shield ile giriş yaptığınızda IP adresinizi başka bir ülkeden giriyormuşsunuz gibi atayarak giriş yaptığınız yeri ve konumu IP adresi değişliği sayesinde kimse bulamaz bu da size internet giriş IP güvenliği sağlayacaktır. Hotspot Shield bilgisayarınıza saldırı içinde etkili bir VPN yazılımıdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Hotspot Shield 3.32
Hotspot Shield 5.1.5
Hotspot Shield 9.8.7

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.