Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 46 saniye

Yorum Yazın.

Hotspot Shield Windows için eski sürümünü arayanlar burada bulunan eski sürümü indirerek bilgisayarlarında çalıştırabilirler.

Hotspot Shield Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Hotspot Shield 1.54 İndir Bilinmiyor 260 KB.
Hotspot Shield 2.06 İndir Haziran 2011 261 KB.
Hotspot Shield 3.32 İndir Ocak 2014 8.2 MB.
Hotspot Shield 5.1.5 İndir Ocak 2016 13.5 MB.
Hotspot Shield 7.5.0 İndir Aralık 2017 19.2 MB.
Hotspot Shield 7.15.1 İndir Kasım 2018 18.1 MB.

Hotspot Shield Hakkında

Hotspot Shield AnchorFree tarafından geliştirilen deneme sürüm olarak kullanıma izin verilen yasaklı sitelere giriş programıdır.

Herhangi bir sebepten dolayı yasaklanmış olan sitelere Hotspot Shield programını kurarak giriş yapabilirsiniz. Hotspot Shield popüler bir VPN yazılımıdır. Her ne kadar DNS adresi girerek yasaklı sitelere giriş yapsanız da DNS adresi ile bir çok siteye giremeyebilirsiniz.

Bu durumda sizin daha gelişmiş bir site giriş yazılımı olan VPN ihtiyacınız var demektedir. Bilinen en eski VPN programlarından olan Hotspot Shield yasaklı sitelere girişte gayet başarılıdır.

Tabiî ki programın eskileri de var deneme sürümü olması sebebi ile fazla sayıda reklâm bulunması ve trafik sınırınız olması bunlarında başında. Yaklaşık 10 dakika da trafik limitiniz bitiyor ve size lisansını satın almanızı istiyor ya da fazla gelen reklâmlardan büyük reklamlardan sıkılabiliyorsunuz.

Hotspot Shield size yasaklı sitelere giriş yanında IP güvenliği ve gizlilikte sağlar. Hotspot Shield ile giriş yaptığınızda IP adresinizi başka bir ülkeden giriyormuşsunuz gibi atayarak giriş yaptığınız yeri ve konumu IP adresi değişliği sayesinde kimse bulamaz bu da size internet giriş IP güvenliği sağlayacaktır. Hotspot Shield bilgisayarınıza saldırı içinde etkili bir VPN yazılımıdır.

Hotspot Shield 3.32 Eski Sürüm Görünümü
Hotspot Shield 5.1.5 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.