Yorum Yazın

Huawei cep telefonu bilgisayarınıza bağlayabilir, cep telefonunu bilgisayardan yönetebilirsiniz.

Huawei HiSuite Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Huawei HiSuite 4.0.1.0 İndir Mayıs 2018 32.9 MB.
Huawei HiSuite 9.0.300_OVE İndir Ocak 2019 33.7 MB.
Huawei HiSuite 10.0.0.510_OVE İndir Aralık 2019 36.2 MB.

Huawei HiSuite Hakkında

Huawei Mobil HiSuite, Huawei Device. tarafından yayımlanan sadece Huawei cep telefonu için çalışan Android cep telefonunu bağlama programıdır.

Bu Android bağlama programı ile mesajlarınızı kontrol edebilir, resimlerinizi bilgisayarınıza yükleyebilir veya bilgisayarınızda olan resimleri cep telefonunuza atabilir, SD kartınızı yönetebilir, cep telefonunuz tamamını bilgisayarınıza veya belli bir bölümünü bilgisayarınıza yedek alabilir, video ve uygulamaları yönetebilirsiniz. Programı kurduktan sonra yapmanız gereken Huawei cep telefonunu bilgisayarınızın USB girişine takmak ve cihazı görmesini beklemek.

Bilgisayarınız cep telefonunu gördükten sonra istediğiniz işlemi yapmaya başlayabilirsiniz. Sayfa içerisinden programın eski sürümü verilmiştir. Programın hangi tarihte yayımlanmadığını, indirme boyutunu ve sürümünü sayfa içerisinde görerek indirebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan Huawei Mobil HiSuite tüm Windows işletim sisteminde çalışmakta olup aksi belirtilmedikçe 32 bit ve 64 bit Windows işletim sistemleri için tek kurulum dosyası indirilerek kurulum yapabilmektedir. Sadece Huawei cep telefonu için çalışmakta olup diğer Android cihazıları program görmez. Cihazınız farklı bir markaya ait ise site içerisinde Android Bağlama Programların Eski Sürümleri sayfasına giderek size uygun olan markanın yazılımının eski sürümü bularak bilgisayarınıza indirmeniz gereklidir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
HiSuite 4.0.1.0
HiSuite 9.0.300 OVE
Huawei HiSuite 10.0.0.510 OVE

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.